Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha reggel jelentkezik a...

Ha reggel jelentkezik a szokások ovu fájdalom , akkor reménytelen próbálkozás este együtt lenni?

Figyelt kérdés

Ugye több helyen lehet olvasni, hogy 6-12 óráig él a petesejt, merthogy idő közben el kezd öregedni?

Ki hogyan gondolja ezt a dolgot? Köszönöm szépen a válaszokat!



2021. okt. 16. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy reménytelen. De tuti most van ovulációd? Hőmérő, teszt, mi mutatja?
2021. okt. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen, tuti! Mióta szültem, azóta minden hónapban megérzem, ráadásul tojásfehérje nyák is van, hőmérőztem, ma ugrott meg a hőm. Tegnap esett le, de biztos, hogy nem tegnap ovuláltam. Most fáj igazán. 😬

Reggel kezdődött, de most rosszabb.

2021. okt. 16. 12:54
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Felesleges a fajdalom alapjan azt gondolni, hogy te bizony percre pontosan belovod az ovulaciot. Csomo nonek az faj, mikor no a tuszo, valakinek meg az, mikor repedes utan beverzik. Kicsit tulporgod a dolgot. Ha van kedvetek, akkor szexeljetek oszt kesz.
2021. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
De egyebkent meg ha ma ugrott meg a hod, akkor bizony tegnap kellett lennie az ovunak, mivel a progeszterontol megy fel a ho, az meg utana termelodik.
2021. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves 3.!

Igen akkor szexelünk, amikor mi is úgy akarjuk!

Viszont nem tudom miért, de ha ovu előtti napokon vagyunk együtt , nem esem teherbe.

Csak a fájdalom jeletkezésekor sikerül, volt már 3 kémiaim, a fiaimmal az ovu fájdalom jelentkezésekor voltunk együtt, előtte és utána nem volt alkalmunk rá .

Gondolom mindenki más 🤷🤔

2021. okt. 16. 15:48
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg mindig ovu előtti együtt létből sikerült eddig.
2021. okt. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Saját tapasztalatomat írhatom le, lehet vannak egyéni eltérésk, vagy ez mindenkinél más... ezt nem tudom.

De nekem akkor fáj és feszít, amikor LH csúcsot mér az ovulációs teszt a szervezetemben. Utána 24-36 órán belül következik be a tüszőrepedés. Nekem a fájdalom ezért a tüsző növekedésétől lehet.

Van, akinek a tüszőrepedés után jön a fájdalom, állítólag azért, mert a tüszőből egy pici folyadék is ürül és az zavar be egy kicsit, vagyis egy fájdalom erejéig.

Magát azt, hogy kiszabadul a tüsző... Nem vagyok benne biztos, hogy érezhetjük, mármint a pillanatot. De cáfoljatok meg nyugodtan, mert tudom, bármi lehet, nem működik teljesen egyformán a szervezetünk.

2021. nov. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy leírtad a tapasztalatod!
2021. nov. 23. 13:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit. :)


De vajon kit zavart ez ennyire, hogy azonnal lepontozta? Vagy egyeseknek egy egyfajta "örömforrás". Mondjuk akkor inkább sajnálatra méltó...

2021. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, én zöld kezet adtam.


Igen, azok. 😁

2021. nov. 24. 13:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!