Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyi idő után és...

Kinek mennyi idő után és milyen technikával jött össze a baba?

Figyelt kérdés

Augusztus óta nem védekezünk semmilyen szinten. Eddig sikertelennek bizonyultak a próbálkozások. Nem szedek semmilyen vitamint, nem használok tesztet, nem mérek hőt, nem igazából nézem a peteérést.

Ki mit használt az általam felsorolt "segítségek" közül. Illetve ha nem mennyi időre jött össze a baba?



2021. okt. 18. 15:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%

Még csak oktober közepe van..



A szokásos technika😉


Türelem és nem ezen kattogás.


Szeressétek egymást.



Nálunk egy esélytelennek kiáltott hónapban sikerült.. talán pont azért, mert akkor eszünkbe sem jutott , hogy “ebből gyerek lehet”

2021. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Júliusban kezdtünk el próbálkozni, nem akartunk nagyon rágörcsölni, így nem figyeltem ilyen komoly formában semmit. Csak annyit, hogy amikor kb. sejtettem, hogy a termékeny napjaimban vagyok, akkor együtt voltunk. Szeptember 5-én teszteltem pozitívat. 34 vagyok, párom 38.
2021. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%
Márciusban kezdtünk próbálkozni, mindketten szedtünk vitamint (én rendes várandós vitamint, férjem is speckó vitamint ami javítja a spermát vagy valami ilyesmi bár nem nézettük meg így nem tudjunk anélkül mire mentünk volna), naptár szerint néztem, hogy mikor kéne ovulációnak lennie, akkor figyeltem arra, hogy kétnaponta együtt legyünk legalább vagy akár többször is. Júniusba jött össze a baba, egészen hamar.
2021. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

9 hónap után jött össze. Szexelős technikával :D (bocsi, nem tudtam kihagyni :D )


Egy ideig használtam ovulációs teszteket, de igazából miután 2-3 naponta együtt voltunk amúgy is, ezért ezt feleslegesnek ítéltem. Már csak azért is, mert sosem volt pozitív. Hőt nem méregettem, naptárat annyira nem néztem, vitaminokat mondjuk szedtem, de azt nem azért, hogy teherbe essek, hanem hogy ha összejön, akkor a baba egészségét amennyire tudom, biztosítsam.

2021. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Sosem használtam semmit, se tesztet se semmit, ovum is csak kb tudtam amikorra a menses app belotte de hát tudjuk az minden csak nem pontos😂 elsőre osszejott 30 évesen
2021. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Nyákomat figyeltem. Elsőre sikerült.
2021. okt. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Vitamint kezdtem szedni a tervezett éles próbálkozás előtt már 2 hónappal, ezen kívül semmilyen segédeszközt nem használtunk, csak a férjemét és az enyémet behatolós technikával egyesítettük, elsőre sikerült is.
2021. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
54%

A behatolós technika önmagában kevés, azzal mi 7 évig nem mentünk semmire. Ki kellett egészíteni a magömlés hüvelybe technikával :D Azzal mindjárt működött.

Főleg úgy, hogy a termékeny nyákos időszakban napi rendszerességgel alkalmaztuk. Utána hőmérő segítségével meggyőződtem róla, hogy valószínűleg bekövetkezett a tüszőrepedés. Mivel elsőre összejött nem nagyon tudtam teljesen elmélyedni ezekben a méricskélős technikákban. Pedig vettem ovulációs mikroszkópot is, nagyon elszánt voltam. De azt már egyszer sem volt alkalmam tesztelni.

2021. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%
Tavasszal sikerült, beöltöztünk békának és kimentünk a tópartra brekegni, hogy magunkhoz vonzzuk a gólyát. Jött is egyből.
2021. okt. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
81%
6. hónapban jött össze szintén úgy, hogy egy tejesen elengedős hónap volt. Biztos voltam benne, hogy abból az egy szem idő előtt alkalomból aztán nem lesz semmi, költöztünk, pakoltam, emelgettem, folyamatosan takarítottam hol az új hol a régi házat, létra tetején álltam napokig, mindig azt ettem amit éppen hozott valaki, nemvárt előtt este még a vodka is lement annyira fáradt voltam már pedig Isten látja a lelkem, még szilveszterkor sem szoktam inni, annyira nem szeretem… aztán másnap hopp, nem jött meg, pozi a teszt.
2021. okt. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!