Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan esete valakinek...

Volt már olyan esete valakinek hogy nem tudta hogy éppen terhes és ájulás volt a tünete? késik 2 napja a menstruációm 1x elájultam és szúró fájdalmat érzek a méhemben fáj a mellem ingadozik a vérnyomásom

Figyelt kérdés
2021. okt. 25. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Teszt?
2021. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
A gyakori oldala nem terhességi teszt. Emelkedj fel, és menj el a drogériába, patikába egy tesztért.
2021. okt. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ikrek.

Aztán persze ha csinálsz tesztet, akkor lehet kiderül, hogy terhes sem vagy. De hát te nem a tényekre vagy kíváncsi, hanem a véleményünkre, ugyebár.

2021. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Komolyan nem értem az ilyen kérdéseket, miért nem ballagsz el a legközelebbi patikába/DM-be és veszel egy tesztet?
2021. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Azt kérdezte hogy volt e valakinek ájulás a tünete, nem pedig azt hogy menjen e tesztet venni, vagy hogy terhes-e.


Egyébként előfordulhat kérdező, csak nem 2 nap késés után. -szerintem-

2021. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem volt ájulás, de a vérnyomásom drasztikus csökkenése az első tünetek közt volt. Ingadozni nem ingadozott, csak nagyot csökkent a megszokotthoz képest.
2021. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

Brazil szappanoperákban gyakran szórakoznak ezzel.

A való életben nem láttam még ilyet, sehol ismerősi körben sem volt.

2021. okt. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem volt ájulás, mert amúgyis ájulós vagyok és ismerem a jeleket, hogy mikor kell visszavennem, azonnal leülnöm. Ha nem ismerném, szerintem lett volna. :)
2021. okt. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%

Ahogy nézem, 2 típus van itt. Az egyik, aki az aktus után már tesztel is, a másik meg 2 napos késésnél is jeleket próbál értelmezgetni.

Hol van a józan ész manapság?!

2021. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha valaki elájult már terhesség alatt és leírja ide, akkor okosabb lettél és kiderül számodra, hogy terhes vagy? Ugye, hogy nem.
2021. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!