Még lehet pozitív?

Figyelt kérdés

Tegnap kellett volna megjönnie, de nem jött.

Tegnap délután teszteltem egyet de negatív lett, még lehet pozitív a teszt vagy nincs rá esély és csak késik?



2021. okt. 28. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Lehet de ilyenkor sosem délutáni vizeletbol csinálunk tesztet és mindenképp 10es,erősségűt.
2021. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pár nap múlva tesztelj újra, reggeli első vizeletből.

Még bármi lehet :-)

2021. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Milyen teszttel csináltad?

Nekem 1 nap késés után a 25-ös x-epil reggeli első vizeletből(ami egy gagyi gyenge teszt) annyira halvány volt, és bár időn belül de lassan jött ki, hogy ha nem késett volna biztos nem is nézegetem, hanem kidobom negatívként.

Utána vettem ugyan ilyen meg másfajta (facelle) tesztet is, hogy nézzem az mást mutat e illetve, hogy ez a fajta erősödik e. A facellen szinte rögtön kijött, nem volt az sem szemkiverősen erős de lényegesen más, míg az x-epil 3-4 nap múlva is lehelet halvány és lassan megjelenős.


Azóta voltam dokinál, már 8 hetes vagyok, csak szimplán kíváncsiságból vettem megint egy x-epilt megnézni, hogy most mizu :D Na most először volt, hogy előbb kint volt a tesztcsík mint a kontrollcsík, azonnal megjelent és erősebb is volt.


Úgyhogy én ezt még annyira nem engedném el :)

2021. okt. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!