Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 8nappal halvány...

Nem várt előtt 8nappal halvány barna "folyás"??

Figyelt kérdés
Járt már valaki így, aki terhes lett, hogy nem várt előtt 8nappal halvány barna folyás volt ami 1 napig tartott, és kevés volt?! Azóta fehér folyás van. Reggeli hőm 37.
2021. okt. 28. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. okt. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem
2021. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább progeszteronhiányra hajaz sajnos, nem pedig valami "jó jelre".
2021. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Minden nőgyógyászati eredményem jó, vérvételtől elkezdve,uh is rendben. Sose volt még ilyen. Menzeszem rendszeres.

Azért köszönöm a válaszokat.

2021. okt. 28. 14:43
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Nemvárt előtt 8 nappal még a beágyazódás sem fejeződött be. Az kb 6 nap múlva lesz. Bármi "tünet" ami most van lehet akármi más miatt is.

Nekem is szuper progeszteronszintem van, hormonpanelem kiváló, de egyik hónapban a mensimet 5 nap barnázás előzte meg.

Egy alkalom nem mérvadó, tényleg szinte bármi okozhatta. Ha rendszeres akkor nem árt egy újabb kivizsgálás.

2021. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt csomó féle fajta mensim, volt 1 napos, volt 4 napos ami csak barna volt, volt hogy barnaztam vérzés előtt, volt hogy nem, minden mensi más és más, én ahogy oregedtem egyre rosszabb lett pl a pms is.
2021. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!