Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Április óta nem...

Mit tegyek? Április óta nem szedek gyógyszert, mert babát szeretnénk. Mivel eléggé kevés, és kis ideig tartó vérzéseim voltak, elmentem a nőgyógyászhoz, aki vérvételt javasolt. Valószínűleg nincs PÉ-m.

Figyelt kérdés
Kétszer is voltam, de nem mentem vissza a dokihoz a 2. után, mert közbejött hogy mégis várunk még a babával, mert lehet hogy kimegyünk külföldre dolgozni. Én most 25 éves vagyok, Párom 31. Inkább szedessem rendbe magam, és vállaljuk a babát? Szeretném is.
2008. dec. 12. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
én azért utánajárnék, még ha halasztjátok is a babakérdést, pláne ha már belekezdtél. de természetesen te tudod.
2008. dec. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most ezt nektek kell eldönteni, hogy vállaljátok-e a babát, de attól még mondhatod a dokinak, hogy szeretnéd ha helyretenné a PÉ-det, mert nekem ez volt 2 és fél évig kezeltek, majdmegint 6 hónap mire összejött a baba, mert PCOs lettem. Ilyenkor nem tud a pete megérni és betokosodik, majd tornyosul a petefészekben, így akadályozva a terhességet. Mivel neked ez március óta tart könnyen helyrehozható, de én a sok év után tele voltam ilyen tokos cysztákkal és azt nehéz volt megoldani, ráadásul a rá szedett gyógyszerektől folyton rosszul voltam.

Szóval bárhogy isdöntesz tapasztalatbólmondom, ne hanyagold el, mert utánanagyon keservesen fog sikerülni a baba.

Amúgy én most 27 vagyok és két nap szülésig, de nem bánom, hogy végre sikerült, mert halesz második akkormég időben leszek hozzá egészségileg, ugye mert a nők így öregszenek ki a gyerekszülésből, a körülmények és a szervezet miatt.

2008. dec. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is PCO-s voltam nagyon sokáig próbálkoztunk, míg nem elmentem egy akupunkturistához aki egyetlen kezeléssel helyretette a hormonjaimat és teherbe estem :)

Most 6 hónapos a kicsi.

Én kételkedtem ebben, de ez meggyőzött.

2008. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Igazatok van az utánajárással kapcsolatban. Januárban el is megyek a dokihoz, hogy helyretegyen. :S
2008. dec. 14. 08:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Így van, jobb ha tudod ,hogy rendben vagy, még ha most nem is lesz baba, hanem csak később vágtok bele, de akkor már tudod, hogy veled minden rendben van, nem kell annyit görcsölni rajta. Jobb lesz ez így! SOk sikert!!!

2008. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Utolsó válaszoló! Teljesen igazad van! Nem szabad elhanyagolnom magamat, mert akkor jobban bánom, ha miatta nem lehet baba.
2008. dec. 17. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!