Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt már hasonló?

Kinek volt már hasonló?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 4 napja volt ovum ma viszont minden bajom van olyan fáradékony vagyok feszt aludnék, és a hasam alja is szúrkál és az étvágyam is meg nőt de inkább az édességet kívánom (pedig sosem voltam édes szájú). Mi történik velem? Nagyon korai ez hogy terhességi tünet legyen. Lehetséges ma van ovum? Ez produkálja . Vagy játszanak a hormonok?
2021. nov. 3. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Klasszikus pms tünetek, szerintem
2021. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2021. nov. 3. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem figyelted az ovud lh teszttel akkor lehet most van és nem amikor gondoltad. Simán lehet ovus tünet. Egy leendő terhességhez viszont még nem lehet köze.



Amúgy pár hónapja ovukor nekem is hasonló tüneteim vannak. Baromi fura xD kicsit rosszabb is mint a mensi előtti napok.

2021. nov. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ovu, vagy PMS, majd a nemvárt napján kiderül.

"Nagyon korai ez hogy terhességi tünet legyen." - Ezt okosan megállapítottad, jár a keksz!

2021. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. nov. 3. 15:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az elmúlt hónapok ovulációja pont ilyen tünetekkel járt. Nagyon fura volt. Sosem tapasztaltam eddig.
2021. nov. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akor biztos az idő játszik velünk 😊
2021. nov. 3. 15:20
 8/8 A kérdező kommentje:
Na mingyárt ki derül covid-os vagyok az éjjel kezdődőt a hideg rázás, orr dugulás, és ha ez még nem volt elég egész éjjel nem aludtam semmit olyan gyomor savam volt! Ha egy kicsit hátra dőltem már egyből fel kelet ugrogyak ha nem ki dobom a tacsot, szörnyű volt. Ma meg egész nap fáradékony vagyok hozzám nem lehet érni mert le szakad a hús rólam olyan érzékeny a bőröm még melltartót sem tudok viselni. Remélem csak nátha, mert az ízeket ,szagokat érzem.
2021. nov. 4. 14:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!