Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy mégis babás...

Lehet, hogy mégis babás vagyok? Dec.4-re nem vártam a menszim!Nem is jött meg.25 napos ciklusaim vannak.30 napra viszont beteg lettem.1-2 napnál többet sosem késett!

Figyelt kérdés
4-5 napig szoktam vérezni,most 2 napig véreztem és azóta semmi!Történt velem egy baleset dec.2-án,eltörött a vállam!Olyan gyógyszert írtak fel amit kismamák nem szedhetnek,ezért vettem tesztet amit megis csináltam 3-án és negatív lett!Elkezdtem szedni a gyógyszert,de most nagyon aggódok mivan ha mégis babás vagyok és így ártottam a picinek?!
2008. dec. 12. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:
60%
hát ha a tesz negatív akkor nem vagy terhes. tehát "mégis" nem lehetsz babás. de ha nagyon idegesít a kérdés keresd fel a nőgyógyászod és Ő majd biztosan kizárja a terhességet.
2008. dec. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!