Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki csak pozitív lh tesztes...

Aki csak pozitív lh tesztes nap után tudott együttlenni a párjávál annak sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sajnos pont lecsúsztunk a pozitív napról és előtte se tudtunk együtt lenni csak 3 nappal a pozítív nap előtt ( ezt már soknak találom). Úgy tudom az első negatív napon még van esély, de nem igen olvastam róla sikersztorit.

Van akinek mégis sikerült így?


Kedden volt pozitív az lh teszt és szombat este és szerda este tudtunk együtt lenni.



2021. nov. 11. 07:14
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Szia.. Igen hihetetlen biztosan le is fognak pontozni..

Mi 7 nappal utánna tudtunk eggyütt lenni mert akkor jött haza. (messze dolgozik)

Nem is probálkoztunk csak szerettük egymást, és elsőre sikerült 😊 nem voltam rajta, jön amikor jönni szeretne, sőt el is engedtem azt a hónapot, mert be raktároztam a várható menstruáciora a tampont, betétet 😂

Kivánom hogy neked is minél hamarabb össze jöjjön!


13+4 hkm

2021. nov. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi pozi utáni negatív napon voltunk együtt, mert akkor jött haza a férjem pont. Sikerült :)
2021. nov. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első sztorijából látszik, hogy a pozitív LH tesztet nem biztos, hogy követi peteérés :) Van esély azért a negatív napon is, nem azonnal van a tüszőrepedés az LH csúcs után. 🤞
2021. nov. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es neked minden bizonnyal pozi ovuteszt után nem repedt a tüsző, később újra próbálta a szervezeted és sikerrel :).


Nálam most alapból később lett ovu mint szokott. Első baba akkor sikerült, amikor 2 nappal pozitív tesztes nap elött illetve a pozitív napon voltunk együtt.


Na hát majd kiderül, köszönöm a válaszokat :)

2021. nov. 11. 10:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Sikerült? ☺️
2023. szept. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Dehogy...azóta se xD, de első gyerkőc végre egyedül alszik 2 hónapja... talán mhamarosan sikerrel járunk. Nem hátrány, hogy mem velünk alszik :D
2023. szept. 30. 11:43
 7/7 anonim ***** válasza:

A cicaba.

Az szuper hír 😁 az tuti 😅


Nézed meg LH teszttel az ovut? Ahhoz képest mikor szoktatok együtt?


Voltál esetleg dokinál hormonokat nézetni?

2023. szept. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!