Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lh tesztet próbálok ebben a...

Lh tesztet próbálok ebben a hónapban. Milyennek kell lennie? Lehet ,hogy nincs peteérésem?

Figyelt kérdés

[link]

Minden nap kettőt csinálok reggel és délután de nem igazán értem ,hogy miért ugyan olyan mind. Egyik sem halványabb vagy erősebb. Ciklus 9.napjatol végzem a tesztet ma van a 12.nap de ma reggel is ugyan olyan. Miért nem változik?


2021. nov. 13. 07:11
 1/9 A kérdező kommentje:
2021. nov. 13. 07:14
 2/9 A kérdező kommentje:
Az kérdésben lévő link nem jó bocsi. Most töltöttem fel először.🙂
2021. nov. 13. 07:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia mivel meg csak a ciklus 12 napján jársz így használd tovább.

Nekem 26 napos ciklus mellett 14.dik napon van a csúcs.

2021. nov. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az nem probléma,hogy minden teszt ugyan olyan?
2021. nov. 13. 08:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert rohadt korán vagy. Igy a 16. Napig mehetsz, ha közben nem lesz pozitív.

Máskor 11. 12. Napon kezdd, annál előbb kb csak akkor van, ha 24 napos a ciklusod.


Azért egyforma mind, mert ez a hormon mindig jelen van.

Ha ugyanolyan erős mind 2 csík, akkor pozitív. amikor pozitivbol negatív lesz, akkor van a peteeérés, szóval ha a 2 csik igyanolyan erős, akkor kell együtt lenni ( meg persze bármikor amikor jól esik, de az a jó időzítés baba szempontból)

2021. nov. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt még korán vagy. Másrészt nekem fél évig ilyenek voltak a tesztek, biztos voltam benne, hogy nincs is peteérésem és a világ összes betegségét beképzeltem magamnak (közben minden laborom jó volt). Aztán azt mondta az orvos, dobjam ki a teszteket, mert nem mindig mutatják az ovulációt. Következő hónapban teherbe estem.
2021. nov. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én simán terhes lettem úgy, hogy soha nem volt igazán pozitív az lh teszt. Nem hogy erősebb nem volt a teszt vonal, hanem még egyforma erős se.
2021. nov. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Valószínűleg tegnap volt pozitív a tesztem. Ma már negatív. Együtt voltunk vasárnap délelőtt. Hétfőn éjszaka és kedden kora délután. Szerintetek? Túl sokszor voltunk együtt?
2021. nov. 18. 23:01
 9/9 A kérdező kommentje:
Jajj nem jól írtam .nem kedden hanem szerdán és később nagyon erős pozitív volt az lh teszt. Mostmár csak várni kell türelmesen. Olyan jó lenne végre ha sikerülne a baba,😊🙂
2021. nov. 18. 23:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!