Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11.01 en együtt voltam a...

11.01 en együtt voltam a barátommal es ő valami oknál fogva belem élvezett (sose volt meg ilyen)nekem 10. En kellet volna meg jonnie 14. En megjott a menszeszem meg mindig meg van de most nem olyan erosen hanem gyengen van meg mondjunk mar nem is ?

Figyelt kérdés

Anyira Es 6 napig kellene meg lennie igy most teherbe eshetem vagy nem?

Probaljak ki egy tesztet?

Vagy nincs ertelme?


2021. nov. 18. 00:11
 1/9 anonim válasza:
77%

Értelme van

Ha megjott is lehetsz terhes

De kicsi az esélye

2021. nov. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Azért írtam ki mert 6 napig szokot meg lenni és most úgy mond 3 nap és nagyon kevés nem a szokásos!🙂
2021. nov. 18. 00:19
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Basszus menstruációkor az elhalt petesejtek távoznak ergo nincs megtermékenyített petesejted.
2021. nov. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
67%
3-as ne írj már teljes hulyeseget... előfordulhat menstruáció terhesség alatt is
2021. nov. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom hogy van rá esély de ritka az olyan akinek megjön🙂
2021. nov. 18. 00:24
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Jól mondod a terhesség alatt igen,de megtermékenyülés után azonnal nem.
2021. nov. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a megtermékenyülés után 12-14 nappal kimutatható vizeletből, a HCG szint.

Tesztelj és ne idegeskedj.


3 as voltam

2021. nov. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Valamilyen oknal fogva..."

Kerlek szepen, gondolkozzatok mar, mielőtt hulyesegt csinaltok! Mi az, hogy valamilyen oknal fogva. Biztos, hogy ott vagom pofan, hogy normalis-e, hiszen errol nem volt szo és beszéltük meg, hogy babat szeretnenk. Gondolom nalatok is ez a szituacio, hogy nem szeretnetek meg babát.

Tesztelj azert, de szerintem nem vagy terhes.

2021. nov. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj tesztet.

De én őszintén elgondolkoznék ezen a kapcsolaton. Hogy lehet egy ilyen megbízhatatlan emberre alapozni? Valamilyen oknál fogva? Hát akkor felőlem valamilyen oknál fogva húzhat melegebb éghajlatra, de a minimum, hogy mostantól gumit húz a kis pömpölőjére, ha nem képes magának parancsolni. Életekről beszélünk, ez nem játék! Már akkor is gallyra megy az életed, ha abortusz lesz belőle, nem ha még olyan súlyos döntéseket kell meghozni, hogy kihordom, nevet adok neki, felnevelem, stb.

A méh belső, megvastagodott fala válik le a menstruációval. Ez alap helyzetben azt jelenti, hogy nem jött létre terhesség, vagy ha létrejött, akkor sajnos ezzel a megvastagodott fallal együtt leválik. Nagyon ritka esetekben előfordul viszont, hogy valamilyen csoda folytán pont a megtapadt petesejt körül nem válik le, így életben marad a terhesség. Nem hiszem, hogy ennek óriási esélye lenne a helyzetedben, de ez nem változtat a helyzeted, hogy a párod gáz. Ráadásul pont akkor történik "valamilyen oknál fogva" ilyen, amikor vélhetően kb. az ovulációd körül jársz... Tedd össze a két kezed, ha nem lettél terhes!

2021. nov. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!