Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babára vágyók! Általában...

Babára vágyók! Általában tervezetten vagytok együtt, vagy inkább spontán?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Spontán. S mikor elhatároztuk, hogy még 6 hónapot várunk, mert úgy alakultak a körülményeink, na akkor "becsúszott". :)
2010. szept. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Is-is!Nehéz úgymond spontánnak lenni, amikor már több, mint 1éve szeretnénk babát!
2010. szept. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
10 éve várom a csodát...
2010. szept. 4. 21:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek azt tanácsolom, hogy spontán. A szex nem csak a babagyártás eszköze és sokan ott rontják el nagyon nagyon, hogy annak nézik. 10 év után tényleg nehéz lehet, de talán neked a legkönnyebb már úgymond nem törődni vele, hiszen 10 év alatt feltételezem kiábrándultál sokszor és csalódtál rengetegszer. Az unokatestvérem szintén meddő, ő még csak 3 éve küzd, most kiderült, hogy a párja nem is akarja a gyereket, a nő teljesen ráerőltette, lassan más gondolatuk sincs. Szerintem nem éri meg.

Egyébként segíthetek valamiben? Sok alternatív meddőségkezelő módszert ismerek. Te mit próbáltál ki? Van már gyereked? Orvos mondott valamit erre? Tehát van diagnózisod bármiről, ami gátolja a teherbeesést?

2010. szept. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Is-is...
2010. szept. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az első babára nagyon ráhajtottunk...főleg én...örültem is de 3hete elvetéltem!

Most szeretém, de félek úgyh ez a félelem fog meggátolni abban h görcsösen akarjam, már úgy álok hozzá h ha jönni szeretne jönni fog:)!

És az is tény h a meddőségek igen nagy százalékban annak tudható be h az egyik fél nem akarja csak nem meri mondani a másiknak!

Kívánom neked h 10év próbálkozás után mielőbb sikerüljön!!!

2010. szept. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Álatlában spontán de pé. körül azért jobban belehúzunk.Mondjuk nem is esik nehezünkre mert én akkor nagyon kívánós vagyok:)de tényleg nehéz úgy spontán nem figyelni amikor az ember évek óta babára vár.Mi lassan 3 éve várunk.Minden elismerésem a 10 év az nagyon sok kitartást kívánok nektek nehogy feladjátok!!!Előbb-utóbb jönni fog az a bébi:)
2010. szept. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!