Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early tesztről...

Predictor early tesztről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

12. dpo-n nagyon halványkát teszteltem, időn belül kijött. (két napja még hómező volt)

Tudtok mutatni olyan fotót predictor early tesztről ami pozitív, de nehezen volt fotózható elsőre?


Igen tudom, várjak türelemmel, mi a túrónak teszteltem ilyen korán és társai :D


Köszönöm, ha megosztjátok a tapasztalatotokat, esetleg, hogy mikor kezdtetek tesztelni és mikor lett végül először pozi.



2021. nov. 21. 14:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Keress rá itt az oldalon, találsz milliót. Vég nélkül töltik fel a “ti is látjátok? Vajon ez most két csík? Pozitív vagy negatív?” - tesztjeiket az emberek.
2021. nov. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Abba sok van ami nem predictor illetve a régieket már nem lehet megnézni.
2021. nov. 21. 16:11
 3/19 anonim ***** válasza:
2021. nov. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 judit8238 válasza:
55%
Én tudok küldeni egy 11 dpo-s halvány csíkos early predictor-os képet, ami bizony az első pozitív tesztje a terhességemnek. Hol tudok képet küldeni? :) nem vagyok túl gyakorlott errefelé
2021. nov. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
kepkuldes.com oldalon lehet feltölteni képet és onnan ide bemásolni majd a linket. Köszönöm, ha sikerül :)
2021. nov. 21. 16:21
 6/19 judit8238 válasza:

[link]

[link]

[link]


Itt vannak :)

2021. nov. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nekem is ilyen, bár ugyan ilyen van akinek babát jelzett van akinek meg nem volt baba, szóval tulajdonképpen nem lettem előrébb :D Egy biztos, egész nap émelygek, mintha gombóc lenne a torkomban. Tudom, sajnos még bármi lehet, de szeretem az apró reményeket :) Engem nagyon meglepett, hogy ma volt egyáltalán rajta valami, mert két napja full hómező volt, most meg egész hamar időn belül ott volt a csíkocska. Pedig sokan esküdnek, hogy 9. dpo-n már pozi volt nekik. Így a maival gondoltam lezárom a témát és nem tesztelek többet, hát most még is kell majd tesztelni. Valószínű elindult valami a kérdés, hogy marad e. Köszönöm még egyszer a képeket :)
2021. nov. 21. 16:51
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
Hát ezek mind full negatívak..
2021. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Jaj bocsánat most látom hogy nem a kérdező küldte a képeket 🤪 de én tényleg nem látok ezeken semmit :) mindenesetre gratulálok :) 8
2021. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 judit8238 válasza:
67%
Igen, a szakirodalmak szerint a nagyon korai terhességek több mint fele ‘elmegy’ a következő menstruációval. Nekem ez volt az első pozitív tesztem, és előtte 1 héttel szédültem, émelyegtem, feszült az al hasam. Ott már tudtam, hogy nemsokára pozitívat tesztelek mert ilyen még nem volt :) azóta már a 10. hétben járok már. :) egyébként amiket küldtem képeket, előtte 24 órával én is hómezőt teszteltem. De tudtam, hogy idő kérdése és pozitív lesz. Próbáld ki esetleg még a Clearblue digitális terhességi tesztet egy reggeli teszteléssel. 12 dpo reggelén nekem már 1-2 hetes terhességet mutatott :)
2021. nov. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!