Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak hogy...

Mennyi az esélye annak hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
Előző hónapban 35napra jött meg a menzeszem viszont eddig 28napra jött meg. Most az ezelőtti verzesemhez tartom magam. Úgy vélem hogy tegnap kellett ovulalnom ha 35napra fog megjonni megint.tüneteim megvoltak ugyanis fájt a méhem illetve a hasam alatt és fehér kremszeru folyásom is volt meg úgy éreztem lázam is volt egész nap nem bírtam de mikor megmértem 36.4volt. elovaladektol mennyi az esélye annak hogy terhes legyek ha a barátom előző nap verte ki és sokszor volt pisilni. De még az előtt kivette hogy bizserget volna neki. Tehát így még igen messze volt az hogy élvezzen.
2021. nov. 28. 12:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az elovaladektol is teherbe lehet esni, senki nem fogja tudni megmondani neked, mekkora esellyel, mert minden ferfi elovaladekanak az osszetetele mas, az is fontos hogy te az aktus alatt termekeny idoszakban voltal-e,stb. Nem lenne jobb nem aggodni minden menstruacio elott, es hatekonyan vedekezni? Megannyi modszer letezik.
2021. nov. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Elég rendszertelen a menzeszem ezért csak tippelni tudok hogy mikor volt ovum, ugyanis általában mint mondtam 28naposak a ciklusaim ezelőtt hónapba pedig 35napos volt. Ha most 28napos lenne akkor 20an kellett volna ovulalnom kb legalább is naptár szerint akkor ha viszont 35napos megint akkor 27en az az tegnap.
2021. nov. 28. 13:04
 3/18 A kérdező kommentje:
Ha 4en csinálok egy tesztet reggeli vizelettel(akkor kellene megjonnie ha 28napra jönne meg) akkor már kimutatna?
2021. nov. 28. 13:08
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az aktus utan kb. 2 hettel mutatja ki a teszt, ha teherbe estel.
2021. nov. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Egyebkent ha tudatosan figyeled a tested es a huvelyvaladekod, tudsz saccolni, hogy mikor van peteeresed. Persze erre nem lehet kulonoskepp adni teherbeeses szempontjabol, de hatha egy kis tampontot ad neked.
2021. nov. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Volt már:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1147..

Csak ott nem nagyon részletezted, hogy akár terhes is lehetsz...

2021. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Írtam hogy tesztet is csináltam,tehát aki nem olyan hülye az le vehetne hogy akkor van esély arra hogy terhes is legyek.
2021. nov. 28. 13:27
 8/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt azért nem írtad ott le, hogy nem csak arról van szó, hogy akár be is csúszhatott védekezés mellett - hanem hogy nem is divat felétek a védekezés...

Így ahogy fentebb is tanácsolták, annyit tehetsz, hogy az aktus után két héttel tesztelsz.

2021. nov. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mi van? Az én párom még sosem mondta hogy "bizserget" volna neki😂😂😂😂😂😂
2021. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hat én kérdeztem a barátom hogy honnan tudja mikor fog élvezni és mikor kell kihúznia az volt a válasza hogy olyankor bizsereg neki..
2021. nov. 28. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!