Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Középidős vérzés és negatív...

Középidős vérzés és negatív ovulációs teszt?

Figyelt kérdés

Tegnap egy kb 200-as méretű élénk piros vér volt a wc-papíron. Egész nap nézegettem, de utána elmúlt, és ma sem jelentkezett.

A ciklusom nov. 16-21 között volt. Ovulációs tesztet kezdtem el vasárnap, ami negatív, (30 naposak a ciklusaim) de elméletileg szombaton vagy vasárnap lesz peteérésem.

Van valakinek tapasztalata, hogy mi okozhatta a vérzést?


2021. dec. 1. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:

"A ciklusom nov. 16-21 között volt."- ezt nem értem. Nem menstruációt akartál írni véletlen?

Egyébként a közti vérzés, pecsételő vérzés egyszer-egyszer normális. Ha sokszor előfordul, orvoshoz kell fordulni, mert hormonzavarra utalhat. Terhességre semmiképp, ha esetleg erre voltál kíváncsi.

2021. dec. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, menstruaciora gondoltam
2021. dec. 1. 13:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha 30 napos a ciklusod es a peteeres mondjuk kozepidoben van, akkor az kedd-szerda korul van, naptar szerint, tehat a verzes stimmel.

Vagy hogy erted, hogy vasarnap lesz? Nem lesz, mert mostanaban van.

2021. dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!