Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hpv 16 ot diagnosztizáltak...

Hpv 16 ot diagnosztizáltak nálam, könnyen teherbe tudok esni?

Figyelt kérdés
Eléggé rendszertelen a menstruációm is, emelett nyáron hpv 16 ot is diagnosztizáltak. Orvosom még nem mondta mi a helyzet a gyerekvállalásal . Első gyerek viszonylag hamar összejött, de már szeretnénk kistestvért neki :)

2021. dec. 9. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk a 3.hónapban sikerült 2x is. Ugyanúgy HPV 16 pozitív vagyok és még PCOS-em is van. Szerintem nem lesz gond 😊
2021. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szintén hpv 16 pozitív vagyok. azt mondta több orvos is, hogy nyugodtan kezdjünk bele a próbálkozásba, nem akadályozza. na de év elején p3 lett a rákszűrésem eredménye, a méhszáj felső hámjai kezdtek elváltozni. kaptam rá deflagyn nevű gélt, utána rendben volt a rákszűrés eredményem, csak gyakrabban kell rákszűrést csinálni. a fél évvel későbbi rákszűrésre megyek nem sokára, de terhességmegállapítás is lesz most már:)
2021. dec. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!