Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem volt peteérés, mi fog...

Nem volt peteérés, mi fog ezután történni?

Figyelt kérdés
Menstruáció után rendben elkezdődött a peteérés, éreztem a petefészek szurkálásokat. A 13-14. napon már biztosan tudni szoktam, melyik oldalon van a domináns tüsző (iszonyatosan feszít féloldalt), és nagyon egyértelmű az is, mikor megreped másnapra. Ebben a ciklusban viszont a szurkálódások egyszer csak abbamaradtak, és pár nappal ezután be is igazolódott, amitől féltem - az ultrahang nem mutatott semmit, se tüszőket, se domináns tüszőt, se cisztát. Ha valakivel volt már hasonló, segítene, hogyan zajlott a "ciklusa" további része? Elvileg mivel domináns tüsző sem volt, így abban reménykedek, hogy ösztrogén sem termelődik nagy mennyiségben, ezért hamar jön egy áttöréses vérzés (bár a legtöbb helyen azt olvasom, hogy ilyenkor nagyon hosszú ciklusok, erős vérzések vannak...). Vagy a szervezet ilyenkor megpróbálkozik majd egy újabb peteéréssel? Elég rosszul vagyok napok óta, mintha normál menstruáció előtt lennék közvetlenül, fáj a hasam, hányingerem van, szédülök... ha nincs esély több peteérésre, akkor szeretném minél hamarabb magam mögött tudni ezt a fura ciklust, van bármi mód arra, hogy felgyorsítsam? :( Illetve ettől függetlenül a következő ciklusom lehet normális?

2021. dec. 13. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy meg fog jönni, mivel a méhnyálkahártya megérik és leválik peteérés nélkül is.
2021. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!