Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs tünetem az baj?

Nincs tünetem az baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Első terhességem így nem tudom ez normális e . Négy napja késik, pozitív lett a tesztem este. De nincs semmi tünetem, mellem duzzadt meg (ahogy mindig mensi elött ) illetve több pisi és picit nagyobb étvágyam van . Se hányás, se szagoktól undorodás , sem szédelgés. Ez normális dolog ?


Illetve nem görcsöl de néha olyan mintha összehúzódásaim lennének és feszül az alhasam. Válaszaitok előre is köszönöm szépen! 😊


2021. dec. 14. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, nekem a 6.hét közepén-végén jelentkeztek az első tünetek.
2021. dec. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van :) lehet, hogy később jön, mint az első válaszolónak vagy egyáltalán nem, és az is rendben van.
2021. dec. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm a gyors választ ! Igyekszem nyugodt maradni ! 😁😊
2021. dec. 14. 20:32
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Tünetmentes volt az első terhességem.


A hasi görcsöket, fájdalmakat a méh növekedése, a szalagok nyúlása okozza. Magnéziumot kell rá szedni, de ezt majd az orvos mondja.


(Amíg nincs vérzés(+görcs), addig nincs baj. A tünetek: itt fáj, ott fáj, fejfájás, hányinger, hányás, szorulás, hasmenés stb. jöhetnek, mehetnek és vissza is térhetenk. Szó szerint akár egyik nap még van, másik nap már nincs.)


Boldog babavárást kívánok!

2021. dec. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Nagy a boldogság!

Orvoshoz kb mikor menjek ha ma teszteltem? :)

2021. dec. 14. 21:03
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Jövőre! :) most lehetsz 4 hét körül, érdemes megvárni a 7-8 hetet, akkorra biztosan látszódnia kell már a szívverésnek és nincs para amiért korán mentél.

Boldog babavárást neked!

2021. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

Elsőnél a + teszt utáni második napon kértem időpontot. Jó pár hétre rá adtak. Paráztam, mert azt hittem, hogy rögtön kell menni. (Magánba járó ismerősök mindig hamar mentek.)

Nem lett baj egyáltalán, hogy a 6-8. héten mentem orvoshoz mindkét terhességemnél.


Holnap hívd fel az orvost és kérj időpontot. Nem baj, ha csak jövőre ad.

2021. dec. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Nekem sem volt kimondottan tünetem. Csak a mellem fájt és feszült végig. Meg amikor nyúlnak a méhszalagok az fáj nagyon. A 6. héten mentem, már volt szívhang.
2021. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok a 12.betben, és ezidáig se mellfeszules, sem nem nőttek meg, a mellbimboim se sotetebbek, a szaglasom ugyanolyan pocsék mint terhesség előtt, nem eszek krémest szalonnával...


Többet járok pisilni az elejétől fogva, illetve egyparszor emelyegtem, de ezt inkább a 7.hettol kezdve, meg étvágytalan voltam. A 9.het után megszuntek a tüneteim, féltem is, de a babával minden rendben, épp tegnap láttam ultrahangon ☺️ amire még végképp nem számítottam, az slvaszavar, álmatlan éjszakák...


Ne izgulj, nem kell minden kismamának a pozitív teszt napjától vegighanyni az első trimestert.. ☺️

2021. dec. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi lányok! 😊 Most megnyugtattatok ! 😊😊 Éjszakák nehezebbek , sokszor kelek fel és nem tudok mélyen aludni. De ez már pár napja van lehet nem “ tünet” . 😊

Dokimat akkor ma felhívom ! 😊

2021. dec. 15. 05:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!