Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma már 8 napja, hogy késik a menstruációm. Mindig is napra pontosan jött meg, azonban ez az utóbbi hónapokban felborult, talán a költözés miatt, a tanulmányok miatti stressz miatt, legalábbis ennek tudom be. Viszont ebben a hónapban 8 napja, ami nálam is rekordnak számít. 4 nappal azután, hogy ki volt írva a vérzésem első napja, csináltam egy terhességi tesztet, reggeli vizeletből, a Predictor earlyt, negatív. Sajnos mai napig sem jött még meg, így ma, a 8. napon csináltam egy Gabriel tesztet, az is negatív. Olvastam ezzel a teszttel kapcsolatban szellemcsíkot, időn túli csíkot, hát nekem egyik sem volt. Sajnos már nem tudom mit tegyek, nincsenek fájdalmaim, semmilyen színű folyásom, nem fájnak a melleim, semmi. 19 éves vagyok, így gondolom lehetséges hogy a menstruációm megborul, de ennyit még soha nem késett, illetve minden hónapban már pár nappal előtte görcsöl a hasam, fáj a fejem. Létezik, hogy a 8. napon, 2 fajta teszt sem mutat jó eredményt?

2021. dec. 14. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Legfontosabb dolgot hagytad ki, mivel szoktál védekezni?
2021. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Óvszert használunk a párommal, de ugye az sem 100%-os védelem, soha sem tudhatja az ember.
2021. dec. 14. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Értem. Ha jól használtátok, végig a párodon volt, nem szakadt ki, és van 2 negatív teszted, akkor rettenetesen minimális az esély a terhességre. Az a baj, hogy ez egy ördögi kör. Minél később jön meg, annál jobban stresszelsz, és minél jobban stresszelsz, annál később jön meg. Ha nagyon aggódsz, orvoshoz is elehetsz, vérből egyértelműen ki lehet mutatni.
2021. dec. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem költözés után rögtön 2szer késett 10 napot is, szóval szerintem ne aggódj
2021. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
19L az előző voltam
2021. dec. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Be vagy oltva? Az oltás is borít a cikluson.
2021. dec. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok beoltva, ezért sem szeretnék egyelőre orvoshoz fordulni, még kivárok hátha. A kérdésem főleg arra irányult volna, hogy mi a valószínűsége, hogy két különböző teszt, a vérzésem elmaradásának 8. napján ráadásul (ugye a predictor early ami elvileg az esetleges menstruáció elmaradása előtt 6 nappal is képes kimutatni, plusz a Gabriel teszt) nem is másnap, hanem 4 nap különbséggel csináltam ne mutassa ki? Tudom hogy bármi lehetséges, de mégis, mennyi esélye van?
2021. dec. 15. 08:20




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!