Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hetesen petezsák kezdemény?

5 hetesen petezsák kezdemény?

Figyelt kérdés

Ovulációm nov 20.án volt.mai ultrahanhon csak petezsák kezdeményt látott az orvos

Másnak is volt hasonló?

Reménykedhetek még?


2021. dec. 15. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5 hetesen még nem igen láthat mást. A 7-8. hét a biztos. Akkor már minden látszik, aminek látszania kell.
2021. dec. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Korán mentél egy kicsit az ultrahangra. Öthetesen még szívhang sincs 6-7 hetesen szokták ajánlani ezért hogy UH-ra menj, mert felesleges stresszt okoz. Még reménykedhetsz, de korai volt ez az ultrahang, csak saját magadat stresszeled.
2021. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én ezt értem.csak mivel dpo 26 on vagyok így azt gondolnám h ennél többnek kéne lenni.

Az orvos sem volt túl pozitív.

2021. dec. 15. 13:58
 4/12 anonim ***** válasza:
32%
Nekem pont 5 hetesen 4,4 mm-es petezsákom volt. Szerintem géptől is függ, mit látnak ilyen korán.
2021. dec. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nálam meg se mérte😔

Nem fűzök hozzá sok reményt😪

2021. dec. 15. 14:05
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Keress másik orvost. Azt azért illik megnézni, hogy mi az ami ott van és mekkora.

A barátnőmnek 7 hetesen mondták, hogy nincs szívhang, kiírja műtétre. A férje kiakadt, hogy ezt így fél perc alatt se. Elmentek másik dokihoz, és ő talált szívhangot, és minden rendbe volt. Ma már 2,5 éves a fiúk.

2021. dec. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szerdán megyek a saját dokimhoz magánba.

Ez volt az eredeti tervem is csak volt már vetélésem és ezért szerettem volna előbb tudni h fejlődik e rendesen.

Sajnos nem lettem előrébb sőt...

2021. dec. 15. 14:14
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen hamar felesleges volt, ha félsz sem lesz jobb, mert megnyugtatót ilyen idős terhességnél nem lát az orvos sem. Egyelőre ne agyald túl, várj még 1 hetet legalább, ha az ünnepeket nem bírod ki, bár az lenne a legbiztosabb, ha utána mennél, akkor már szívhang is lesz, HA lesz, de ha nem, az ellen meg akkor se tudsz tenni, ha mostantól mindennap orvoshoz rohangálsz.
2021. dec. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

A saját orvosom szerint jobb lett volna ennél többet látni!

De nem bízik más kollégák vizsgálatában.

1hét múlva talán okosabb leszek.😪

2021. dec. 15. 16:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett a vége? Ha még olvasod…
2022. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!