Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit okozhat, ha az FSH és az...

Mit okozhat, ha az FSH és az LH aránya nem jó?

Figyelt kérdés

Egy másik kérdésnél olvastam, hogy az FSH és az Lh akkor jó ha 1:1 arányban vannak.


Nekem ciklus 5. napján volt vérvétel. A ciklusom 26-28 napos. Elvileg peteérésem is van. Uh-val is nézte a doki pár hónapig, és Lh tesztet is használtam.


FSH 8,1

LH 1,51


Már lassan két éve várunk a második babára 😔


Köszönöm a segítséget!



2021. dec. 18. 09:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a doki semmit nem mondott rá. Ránézett a leletre, és azt mondta, hogy rendben van 😔
2021. dec. 18. 09:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nekem 28 évesen volt hasonló, valamennyivel alacsonyabb. Pont abban a ciklusban teherbe estem, két hónap próbálkozás után. Ugyanakkor az utánanézésem alapján a magas fsh a rossz petefészek rezervet jelentheti.
2021. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még amit találtam anno, hogy egy vetélés után is megemelkedhet. Nálam talán mindkettő bejátszhatott, előtte ciklusban volt egy kémiai terhességem, és sajnos a női felmenők között sok korai klimaxos van. Viszont ez nem 100%, és más paraméterek érzékenyebbek az ilyen problémákra.
2021. dec. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

29 éves vagyok.


Köszönöm, hogy írtál.

2021. dec. 18. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is azt olvastam, hogy az a jó, ha az FSH és az LH aranya 1:1. Nekem is az FSH a magasabb, és sikerült úgy teherbe esnem.
2021. dec. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor van remény.
2021. dec. 18. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!