Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek várandós?...

Szerintetek lehetek várandós? Mindenféle infót olvastam, de még a teszteléssel várni szeretnék! 3 napja késik. (A stressz is okozhatja)Konkrét tüneteim nincsenek.Puffadás meg hasonló görcsök mint a mensinél. Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

2021. dec. 18. 20:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
99%

Varázsgömböm mond meg nékem, terhes lett-e a kérdező a héten?!


🤦‍♀️🤦‍♀️


Ha nem akarsz tesztelni, akkor mi honnan a picskuból talaljuk ki, hogy vajon terhes vagy-e?!

2021. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
99%
3 nap kérdésnél,ha azt terhesség okozza, akkor pozitív lesz a teszt.Mire vársz vele?Ha negatív, akkor valószínűleg nem vagy terhes.
2021. dec. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

Uramisten ez a kérdés. 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Milyen választ vársz? Terhes vagy. Ja, nem vagy terhes. Komolyan nem értem. Agyad nincs, de gyerek az kell. Gáz vagy!

2021. dec. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Tele vagy illedelmességgel és kedvességgel !!! Tesztet azért hagyom későbre mivel a menstruáció tüntei is lehetnek nem feltétlen a terhességé .

És egy újabb negatív tesztet nem szeretnék csinálni!

2021. dec. 18. 20:31
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalat?

Más tapasztalata alapján találod ki, hogy terhes lettél e? Komolyan nem értem ezeket a kérdéseket🤦‍♀️

2021. dec. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek. Az jobb, ha itt azt írják hogy terhes vagy, aztán a teszt meg negatív lesz? A tesztnek kell hinni.

Nem tudjuk beléd imádkozni a gyereket.

2021. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jött még meg, szerinted terhes vagyok?
2021. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"És egy újabb negatív tesztet nem szeretnék csinálni!"


Akkor most arra vársz, hogy ejtsünk teherbe?

2021. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is késik már 4 napja. Puffadok, és megjön érzésem van. Én terhes vagyok, teszteltem és kimutatta. Szerintem tesztelj, mert erre a kérdésre nem igazán tudom milyen választ vársz.
2021. dec. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is késett már 3 napot, mikor feltűnt, hogy még nem jött meg. Tünetem nem volt. Másnap reggel pozitívat teszteltem.


Tessék, most okosabb lettél?

Nekem mondjuk nem kellett kiírnom erről kérdést. Felnőtt módjára elbattyogtam a drogériába egy tesztért. És hidd el, ellőttem párat előtte, mivel 11 hónapot vártunk a fiunkra...

2021. dec. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!