Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A clostylbegit és a duphaston...

A clostylbegit és a duphaston meghozta a várvavárt sikert?

Figyelt kérdés
Ez a 2. hónap hogy a mensi 2.napjától 5 napon át szedem a clostyt és a mensi 14.napjátóla duphastont 12 napon át.
2010. szept. 7. 12:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanaz, ez a második hónapom, most jött meg, ma, a harmadik hónapot kezdem. Eddig nem sikerült.
2010. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy még neked sem sikerült,sok sikert és kitartást!Ha nekem a következö hónap sem lesz sikeres megyek mütétre de még addig van remény:)
2010. szept. 7. 12:47
 3/16 anonim ***** válasza:
Én akkor petevezeték- átjárhatóságira megyek.
2010. szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nekem a petevezetékeim járhatóak hanem valami petefészek kéreg van megvastagodva és nem löködik ki a petesejt:(
2010. szept. 7. 12:58
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem az első clostis hónapom volt, de tegnap megjött. A duphaston-t mire adja az orvos? Clostinak meddig van hatása?
2010. szept. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
És így van tüszőrepedésed? Megemelkedik a hőd a ciklus 2. felében?
2010. szept. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
És ez a "kéreg" megakadályozza a tüszőrepedést? Orvos nézte, hogy van-e tüszőrepedésed?
2010. szept. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A duphastont elvileg a méhnyálkahártya felépitésére adják,elvileg van érett petesejtem csak mivel nem tud kilöködni ezért a petefészekben ciszta lesz belöle ezért van az hogy mindkét petefészkem polycisztás.
2010. szept. 7. 13:19
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor a vérzésed sem szabályos? Nem pontos?
2010. szept. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A mult honapig nem volt az vagy csak nagyon késön vagy egyáltalán nem jött meg és ha meg is jött inkább csak barnázás volt mint rendes vérzés,a mult honapban a hormon tabik után rendes mensim volt,ezért bizom benne hogy talán valami kezd helyreállni.
2010. szept. 7. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!