Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy baba? A pé-m 1-én...

Lehet hogy baba? A pé-m 1-én volt. A mensim 28-31 napos szokott lenni. Pénél fájt a hasam, de utána sem mult-múlik, olyan folytonos, tompa enyhe nyomásérzés, mintha folyamatosan érezném a méhem.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A cicim érzékeny,húzódik, a melltartótól rosszul vagyok.. Pár napja szédülgetek, van h evés után is.. A gyomrom ég,a hőm 37... Tegnap hírtelen keltem fel fekvésből, úgy benyilallt a hasam alja meg kellett h álljak.. Egyszer megfagyok, aztán megsülök..

szerintetek? ha kedden tesztelek-29.nap-már kimutathatja, vagy várjak még?

köszi!


2008. dec. 14. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
ha hamarabb tesztelsz használj Clearblue tesztet az jó érzékeny. hát elméletileg ha terhes vagy halvány csíkot kell mutasson. Hajrá!
2008. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is a hol melegem van, hol fázom volt a gyanús, rázott a hideg, émelyegtem, és a hastájon húzott, picit égett, csípett. Nem mindenki érzi meg ilyen korán a tüneteket, aki nagyon szeretné a babát, az pedig produkálni is tudja. :o)


Én ciklus 23. napján teszteltem, 4 nappal a nem várt mensi előtt. Clearblue határozottan kimutatta, Corax Be sure -on pedig halványan, de szintén kimutatta a terhességet.

2008. dec. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is 1-én volt pé-m. Azóta fájdogál a hasam és éjszaka is kellemetlen, ha véletlenül ráfekszem. A mellem szintén nagyon érzékeny, és már a reggeli hányinger is elkapott két napja. Ja és egész hétvégén azzal "szórakoztam", hogy hol felöltöztem mert fáztam, hol levetkőztem, mert melegem volt, bár a hőmérséklet állandó volt. Én 12-én teszteltem (Gabriel) és halványan + volt. Szerintem neked is baba van a dologba. Minél előbb tesztelj(egyébként úgy tudom, hogy a beágyazódást követő 3 nap után mutatja a teszt a terhességet, persze ez egyénileg eltérő) Szorítok :-)))!!
2008. dec. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

sziasztok!!


nem bírtam ki, délben vettem egy tesztet és határozottan pozitíííívvv!!! :) annyira boldog vagyok!!! és a hab a tortára: legjobb barátnőm ma hívott: 6hetes a pocilakója!!

Minden babáravágyónak ilyen csodás pillanatokat kívánok!!!!

boldog karácsonyt és egészséges új évet mindnyájatoknak!!!

2008. dec. 15. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!