Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek teszteljek még?

Szerintetek teszteljek még?

Figyelt kérdés

2 napja késik, pms tünetek sehol, pedig menzesz előtt mindig nagyon fájnak a melleim, ingerlékeny vagyok. Most pár napja elmúltak ezek a tünetek, a hasam kicsit puffad, néhány pattanás is megjelent.

Ma délután egy 10-es érzékenységű tesztet használtam, ami negatív lett (mondjuk nem csoda, előtte minden órában látogattam a mellékhelyiséget). Ezek alapján van értelme reggel is tesztelni? Tudom, hogy elkapkodtam, türelmetlen voltam, de annyira szeretnék már 2 csíkkal találkozni :/ eddig sosem késett a menzesz sem. A másik egy 25-ös érzékenységű csík.



2022. jan. 1. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Ha kesik es negativ a teszt akkor sajnos nem biztos baba.

Csinaltass a vérböl beta hcg tesztet. Az 100% biztos.

Mikor terhes voltam a pms tüneteim sokkal intenzivebbek voltak peldaul, de minden terhesseg mas.

2022. jan. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli első vizeletből csinálj tesztet (koncentrált vizeletből). Ha teljesen negatív, akkor sajnos nem valószínű, hogy terhes vagy.
2022. jan. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor lehet nem is hopnap, hanem hétfő reggel.
2022. jan. 1. 16:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem mikor megjön vagy megakar jönni akkor kijön 1-2 pattanás például

Lehet neked is megakar jönni és azért jött ki

Tesztelj hétfő reggel és ha negatív akkor valószínű nem vagy terhes

2022. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!