Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hét 3 naposan mit láthat a...

5 hét 3 naposan mit láthat a doki?

Figyelt kérdés
Terhességtől függetlenül (pont azért mert nem jön össze a baba) mennék megint orvoshoz. Már december eleje óta megvan az időpontom. Nem jött meg, de nem csináltam még tesztet. Jövő hét végén mennék dokihoz, előtte csinálok ha nem jön meg. Ennyi idősen látott valakinek valamit? Nyilván tisztában vagyok vele, hogy vissza fog hívni, de bármi biztatót tud ilyenkor mondani? 😊
2022. jan. 2. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ekkor már hüvelyi ultrahanggal tutira láthat pete zsákot, sőt szikhólyagot is :)
2022. jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem petezsák és szikhólyag látszott 5+3-nál.
2022. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5+4 hetesen 11mm petezsák volt. Rà 2 hétre szikhólyag élő embrió.
2022. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azt hittem korai lenne, akkor lemondtam volna az időpontot 😊

Első gyermekemmel 7 hetesen mentem először, hogy tutira lássanak mindent, de most ugye ez nem emiatt időpont lett volna😊

2022. jan. 3. 12:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!