Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 szem norcolut fel tudja...

1 szem norcolut fel tudja nyomni a reggeli hőt?

Figyelt kérdés

32.ciklusnapon vagyok,elkezdtem (doki javaslatára) szedni a norcolutot mert nem volt peteérésem és későn jönne meg. 36.4 az alaphőm,de reggelre 36.9 lett,ami egész ciklus alatt nem. Az az egy szem norcolut fel tudta vinni így?

Mert azon gondolkodtam,hogy mivan ha pont most lesz peteérésem. Vagy nem valószínű?


2022. jan. 3. 07:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ennyire kiszámíthatatlanok a ciklusaid inkabb arra tippelnek, hogy most lesz peteeresed.

De ha meg mindig ilyen, miert nem vizsgalja ki az okat? Nekem is total zavar volt amiota az eszem tudom.

Mindent kiprobaltam, kezeltek nalam 2 fele problemat is, fogytam 20 kgt, stb stb. Aztan vegul a baratcserje segitett, de annyira hatasos volt, hogy mar az elso ciklusban elorehozta vagy 10 napot az ovulaciot, es rogton teherbe is estem. Mondom ezt 2x2 ev próbálkozás utan

2022. jan. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!