Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszt csalhat ?

A terhességi teszt csalhat ?

Figyelt kérdés
4 nappal vagyok menstruáció előtt, tegnap este csináltam egy predictor early tesztet ami nagyon halványan pozitív. Időn belül kijott a második csík, viszont nagyon halványan.. igaz lehet ? Nagyon szeretnénk babát.. tüneteim nagyon durva mellfeszülès, hasszurka, szédülés.. köszönöm a választ !

2022. jan. 8. 15:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
2 nap múlva csinálj egy ugyanilyen márkájú tesztet, és ha erősebb lesz a csík, mondjuk úgy, hogy jobban látható, akkor gratulálok!
2022. jan. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
4 nappal előtte az is csoda lenne, ha akármi látszik rajta. 5 nap múlva ismételném. Addig meg nyugton maradnék, mert felesleges idegesíteni magam.
2022. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes persze

Ha erosodik a teszt akkor egyertelmu

2022. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%
Azért én megnézném azt a tesztet, nem hiszek az ilyen "nagyon halvány pozitívokban", általában kiderül, hogy a nagy semmiben reménykedik a kérdező.
2022. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
4 nappal előbb, esti vizeletből? Na, persze. Nem pozitív az...
2022. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Mutasd a tesztet,kivancsi lettem mar en is

#3

2022. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
Nekem pl 5 nappal mensi előtt lett pozitív a teszt, igaz reggeli első vizeletből. Előbb nem teszteltem. A késői beágyazódás nem jó, nagyobb a vetélés esélye, ha ovu és beágyazódás közt 10 napnál több telik el. Ha biztosan tudja valaki az ovu napját, akkor 8-9. Dpo-n egészséges terhesség esetén simán lehet pozitív a tesztje. Aztán erősödik tovább. Én pl kimaradt mensi napján csináltam egy digitális Clearblue-t is, az már 2-3 hetet írt ki akkor.
2022. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Predibol itt tonnaszam látni halvány két csíkosat ami mind negatív. Esti vizeletbol pláne.
2022. jan. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
69%
Inkább akkor tesztelj ha késik már 4-5-6 napja és esélyes hogy terhes legyél. Nekem ez a predictor egyszer mutatott nagyon halvány csíkot aztán másnap meg is jött.
2022. jan. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
7es ez tök érdekes amit leírtál, nekem 2 vetélésem volt, lehetett vajon ilyesmi is az oka? Most megint kismama vagyok, ovu teszteltem és a 12.dpo -n egyértelműen ott volt a csík.
2022. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!