Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem jön meg a menstruációm!...

Nem jön meg a menstruációm! Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már egy hete nem jön meg a mensim. Nem vagyok terhes, végeztem több tesztet is. Nem tud mi lehet a probléma. Semmi sem lett más az előző menstruációm óta. Ezt úgy értem, hogy nem diétázok, nem híztam meg, stb.



Előre is megköszönném, ha normális választ/válaszokat kapnék!


18L


2022. jan. 11. 05:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
58%
Covid oltást kaptál?
2022. jan. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
65%
A Covid oltás meg tudja borítani a “rendszert”. Kaptál?
2022. jan. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az oltást már tavaly megkaptam.
2022. jan. 11. 06:35
 4/11 anonim ***** válasza:
38%
Sok oka lehet, de ha eddig pontosan érkezett, akkor sürgősen látogasd meg a nőorvosodat, megbízható választ csak ő adhat, nem mi. Akkor is tedd meg, ha közben megjön, mert ha netalán egy betegség előjele, akkor hamar felismerve könnyen rendbehozható, de ha elhanyagolod, szenvedhetsz vele, sokat.
2022. jan. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is tavaly kaptam, de annak ellenére még most is rengetegszer csúszik, vagy máshogy jön meg... Volt mikor 2 hetente jött meg a menstruációm és tartott vagy 1 hétig.

Most újdonan 7 nap a menstruációm és hónap elején jön meg. Eddig nem volt ilyen hosszú és hónap végi volt 😆

2022. jan. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1%
Terhes vagy
2022. jan. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy igen komoly hormonális betegség miatt késett nagyon sokat a havi agybaj. De nem egy hetet, hanem több hónapot.

Ha nagyon aggódsz, menj el orvoshoz

2022. jan. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem ciszta okozta.
2022. jan. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen természetes is lehet, nem kell rögtön a legrosszabbakra gondolni. Nekem is előfordult még 18 évesen, hogy késett 2 hetet, az egyébként rendszeres mensim. Az is normális ha ritkan kimarad egy mensi, a tobbi meg ugyanugy megjon, mint szokott. Nem vagyunk gépek. 🙂 Én várnék a helyedben még. De ha szeretnél elmehetsz nődokihoz, 18 évtől csinaltathatsz évente rakszűrést, legalabb egybekötöd a kettőt.
2022. jan. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
6os,megtanultal olvasni? Idebofogod a hulyeseget mikor leirta hogy nem tethes csak előbb ertelmezni kéne mihez szólsz hozzá
2022. jan. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!