Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt napján átlátszó folyás ?

Nemvárt napján átlátszó folyás ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma van a nemvárt napja, 4 napja szúrkál a hasam meg akar jönni èrzèsem van. Erős nyákos folyásom van benne egy hangyanyi rózsaszín vér. Azt hittem megjön de nem.. csináltam tesztet extrém halvány pozitív lett.. ebből lehet még baba vagy engedjem el ? :(

2022. jan. 11. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha még csak a nemvárt napján vagy és halvány pozitív a teszted, az már jó.

Miért kéne elengedned?

Amit leírtál, az egyelőre rendben van, nincs vele semmi gond.

2022. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire halvány, mert itt sokszor azt is halványnak mondják ami nem olyan mint a kontroll.
2022. jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
10 es érzékenységű tesztet csináltam, 3 percen belül megjelent.. szépen kivehető volt még a férjemnek is mutattam ő is azonnal látta két csík volt. gólyahír volt talán a teszt neve
2022. jan. 11. 21:50
 4/9 A kérdező kommentje:
A vér ami megjelent az aggaszt inkább .. bár egy rózsaszín pici nyák volt :/
2022. jan. 11. 21:51
 5/9 anonim ***** válasza:
De egyszeri alkalom volt, vagy egyfolytában véres folyásod van?
2022. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyszeri alkalommal vettem észre , már most estere semmi. Szinte egy maszat volt csak
2022. jan. 11. 22:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor nyugodj meg és reménykedj. Mást nagyon úgysem tehetsz. Pihenj amennyit tudsz, és kezdj el magnéziumot szedni, meg valamilyen várandós vitamin sem ártana. A 7.-8. hétre pedig kérj időpontot az orvoshoz.
2022. jan. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy terhes, meg fog jönni.
2022. jan. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%

Szia.. szerintem babás vagy ... Nálam is volt hasonló mikor meg

kellett volna jönnie (7 én) nekem is egyszer volt ilyen azt hittem mégis fog jönni de nem 😊11én teszteltem először d.u pisiből halvány pozitív tesztet. Drukkolok neked 🤞🏻

Anikó

2022. jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!