Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációs görcsök már 2...

Menstruációs görcsök már 2 napja, vérzés sehol..Lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés

4.-én volt az ovulációm (biztos ugyanis használtam ovulációs tesztet). 14.-e óta menstruációs görcseim vannak (az volt a 10.dpo) ami azért furcsa mert amikor érzem ezeket a tipikus görcsöket, akkor pár óra múlva meg is szokott jönni. Most pedig egyelőre csak fehér folyásom van és ennek már 2 napja.

15.-én este (11.dpo) csináltam egy teljesen negatív, hófehér terhességi tesztet. Tudom..nem érdemes a menstruáció elmaradásáig tesztelni, de kíváncsi voltam..18.-án kell megjönnie.

Ti mit gondoltok? Lehet baba a dologban, vagy csak várjam a menstruációt?!

Tényleg nem tudom hova tenni ezeket a tipikus menstruációs görcsöket menstruáció nélkül..



2022. jan. 16. 21:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet terhesség is, meg PMS is. Majd késésnél kiderül a tesztből.
2022. jan. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
50-50%. Nekem szinte mindig napra pontos, múlt hónapban 4 napot késett és eddig nem tapasztalt tünetekkel zajlott a menstruációm. Ilyen az emberi test. Várj 1-2 napot, aztán tesztelj. :)
2022. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%

Milyen tesztet használtál?

Nekem 9dpon este halványan látszott a 10es teszten, 11dpon este jól látható volt.

2022. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Egy 10es érzékenységű easyhome márkájú tesztet. Tudom, hogy nagyon sok nőnek már korán kimutatják a tesztek, de sok olyat is olvastam, akiknek csak a menstruáció elmaradása napján vagy még azután mutatott valamit a teszt. A 12. napon is történhet a beágyazódás, ezért lehetnek ezek a különbségek szerintem..
2022. jan. 16. 22:06
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos az ovulacio idopontja, akkor a 12. dpon már mindenképp lenne egy minimum halvany pozi teszt. Majd ird meg mi lett.
2022. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A 12. dpo-n, vagyis ma már nem teszteltem ..Most már megvárom hogy megjön-e vagy sem, az a biztos! Megírom mi lett! :)
2022. jan. 16. 22:37
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Görcs semmi esetre e jelent jót ha baba van a dologban.
2022. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
#7 én végiggörcsöltem az 1. trimesztert és egészséges terhességem volt és egészséges babát szültem. Teljesen normális a görcs, főleg az elején. Ne ijesztgesd feleslegesen a kérdezőt hamis információkkal.
2022. jan. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
8. Az hogy neked nem lett bajod nem jelenti hogy normális. Ne ringass mindenkit hamis ábrándokba.
2022. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as! Köszönöm szépen! :) Igazából nem tudott megijeszteni a 7-es, mert nekem is van pár barátnőm, akik terhesen görcsölgettek.


Kedves 7-es! Nem tudom te milyen görcsre gondolsz, de én kisebb görcsöket értettem a görcsölés alatt..Én is úgy tudom, hogy normális, az egyik barátnőm is hetekig érezte a menstruációs fájdalmakat (görcsöket) amikor végül nem jött meg neki, mert terhes volt. Minden szervezet és terhesség más! Ne félj, nem ringat senki hamis ábrándokba, helyén tudom kezelni a dolgokat! Teljesen elfogadom ha megjön, csak az volt nekem nagyon furcsa, hogy miért van menstruációs fájdalom menstruáció nélkül.. mert ilyen velem még soha nem volt. Ennyi! :)

2022. jan. 17. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!