Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a fajta nyák melyik csoport...

Ez a fajta nyák melyik csoportba tartozik? Krémes, ragadós, tojásfehérje? (kép lent)

Figyelt kérdés

A babát tervezők otthonáról szedtem a képeket:

[link]

[link]



( [link] )


2010. szept. 9. 08:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt írja, krémesen nyújtható, széthúzható. Akkor krémes? Mert inkább ez a krémes: [link]
2010. szept. 9. 08:53
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első szerintem krémes, meg szerintem a második kép is krémes. Nem hiszem hogy tojásfehérjeszerű ahhoz túl fehér.
2010. szept. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nemnem, ez az a tojásfehérje állagú nyák, ami az ovulációt megelőzi! :)
2010. szept. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem ez a nyúlós tojásfehérje, amikor ilyen a nyák, szerintem ez a legtermékenyebb időszak...
2010. szept. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor ez azt jelenti, mert most ilyenem van, hogy nem maradtam le a peteérésről? Ovu után már nem lehet ilyet tapasztalni? A hőm lement, aztán fel, de nem lett magasabb, mint az átlaghő, és most ilyen a nyákom, akkor lehet, hogy még csak ezután lesz ovum?

Ovu után írják, hogy krémes marad egy pár napig a nyák, de akkor nem erre gondolnak, igaz?

2010. szept. 9. 09:47
 6/9 anonim ***** válasza:
hát én is most járok ovu környékén, nekem leesett tegnapelőtt a hőm és még tegnap is annyi volt, ma viszont megemelkedett...de ennek még tovább kell emelkednie, nem csökkenhet, akkor ez ovu. a folyásomon én azt vettem észre, hogy többnyire most kevés fehér van a bugyimon, ilyen testápolószerű, amikor leesett a hőm aznap reggel vizes voltam, és egyik este nyúlós átlátszó volt...
2010. szept. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy neked is még emelkednie kell a hődnek, szerintem átlaghőnél kicsit magasabbra kell, hogy menjen a hő. kb. nekem is most átlaghőre emelkedett meg...
2010. szept. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hőgörbédet nem tudod belinkelni?
2010. szept. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves Ria! Nem szeretném, mert elég ronda, nem szeretem mutogatni :( Talán a következő napokban tovább emelkedik a hőm, de akkor most miért van még mindig ilyen nyúlós folyásom... Majd utólag úgyis ki fog derülni, csak most azért kíváncsi vagyok, mert azt mondják, ovu után már nem szokott tojcsis lenni a nyák :-)

Köszi a segítséget!

2010. szept. 9. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!