Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség? Vagy mi...

Lehet terhesség? Vagy mi okozhatja ezt a hasfájást?

Figyelt kérdés

December 20-án volt az aktus. Fogamzásgátlót szedek évek óta nagy odafigyeléssel. 19-én este és 20-án reggel bevettem egy-egy darab cataflamot mert nagyon fájt a fejem. Nem tudom ez befolyásolja-e a fogamzásgátló hatását. Ritkán szedek gyógyszereket.

Azóta meg is jött.

Egy ideje teljesen alul fáj a hasam. Ma délután hányingerem volt nagyon. Evés után múlt el.

Igaz, az utóbbi időben borzasztóan stresszes a munkám. Harmadik napja alig eszek, rosszul alszok, állandóan ideges vagyok.

Jövőhét csütörtökre kaptam időpontot nőgyógyászhoz.

Kérlek ne gúnyoljatok ki.


2022. jan. 20. 19:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem terhesség.

A fájdalomcsillapító nem hat a bogyóra.

2022. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatsz tesztet, már kimutatja. Valószínűleg negativ lesz de legalább megnyugszol
2022. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Akkor nem tudom mitől fájhat a hasam. :( Már nagyon kellemetlen és idegesít. Tartok a vizsgálattól is, hogy mi derül ki. Bár a terhességnél bármi jobb.

Vagy lehet nem kéne ennyire stresszelni minden nap, mert lassan rosszul leszek.

2022. jan. 20. 20:16
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Eszedbe ne jusson ugy odamenni az orvoshoz, hogy nem csinalsz elotte egy kb 300 forintba kerulo terhessegi teszet….
2022. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

De ha pozitív, akkor csak rosszabb lesz a helyzet. Mert nem szeretnék gyereket.

Akkor ezek szerint esélyes a terhesség ha ezt írod.

2022. jan. 20. 21:02
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
Miert lennel terhes fogamzasgatlo mellett? A hasfajas meg miota terhessegi tunet? De a teszt hamarabb kimutatja, mint ahogy az orvos latja. Szoval az elso kerdese az lesz, hogy ha terhessegre gyanakodsz, akkor csinaltal-e tesztet. Es ha nem, akkor jogosan fog lecseszni. Szoval mielott orvoshoz rohangalsz azzal a kerdessel, hogy terhes vagy-e, vegyel egy tesztet es csinald meg.
2022. jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Nem emiatt "rohangálok" orvoshoz, hanem mert esedékes az éves rákszűrés. Mindig megcsináltatom. A fogamzásgátló feliratásához kéri a háziorvosom.

Illetve a hasam fáj eléggé. És egyre jobban aggaszt ez. Nehogy már ne nézessem meg ha fájdalmam van.

Nem tudom miért írsz ilyeneket.

2022. jan. 20. 21:13
 8/22 anonim ***** válasza:
73%

Mint irtam azert, mert A TESZT ELOBB MUTATJA A TERHESSEGET, MINT AHOGY AZ ORVOS LATJA.

Alapveto dolog, hogy ha egyaltalan felmerul a terhesseg gyanuja, akkor ugy mesz oda az orvoshoz, hogy csinalsz elott egy tesztet.

2022. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%

A terhességnel bármi jobb? Te se vagy eszednél.

Egyébként hogy lennel terhes? A fájdalomcsillapító nem hat a fog.gatlora negatívan. Es meg is jött azóta ahogy irtad.

2022. jan. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Nekem hasonló a problémám,annyi különbséggel,hogy nem szedek bogyót és a hasfájáson kívül minden klasszikus tünetem megvan.34 napja volt az aktus (dec.18),a menzesz utáni napon.Utána jöttek a PMS tünetek,majd 01.09-én a menzesz,de rövidebb és gyengébb is volt,a tünetek pedig megmaradtak,sőt,erősödtek.A nőgyógyászom első kérdése a terhességi teszt volt.

Tegnap reggel csináltam,negatív lett.Ennek ellenére kért egy vérvizsgálatot (HCG-re),ezután jön a többi vizsgálat.Teljesen tanácstalan vagyok most...

2022. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!