Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 dpo-délutáni vizeletből...

12 dpo-délutáni vizeletből predictor teszt negatív,nagy eséllyel nincs baba?

Figyelt kérdés

Tudom korai. De ez a teszt nagyon korait kimutatja 🥺

Már van egy gyermekem. Amikor terhes voltam volt egy jellegzetes húzódás érzés,és szúrás hol jobb hol ball oldalon. Ezt érzem 2 napja. És a mellem is jobban fáj. Görcsök nincsenek.

Valahogy teljesen biztos voltam a babába most. De ezek szerint tévedtem? 🥺

Hihetek a 12.dpo délutáni tesztben?


2022. jan. 23. 16:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%

Nem.

Reggeli első vizeletből, optimálisan a menstruáció elmaradása után.

Persze, van aki már aktus utan pozitívat tesztel, meg 8. 9. Dpon, de ha biztosra akarsz menni előbb várd meg késik-e. Vagy ha azt nem, legalább koncentrált pisit használj.

Én nem konyvelném el negativnak amíg meg nem jön.

2022. jan. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Igazad van. Legalább reggeli vizeletből kellett volna ha már korábban tesztelek. 😊

De tényleg nagyon szélsőséges amiket olvasok, kinek mikor pozitív.

Ez a teszt extra érzékeny azt olvastam a papírján is.

2022. jan. 23. 16:49
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Hihetsz, ha biztosan 12 dpo
2022. jan. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha vártál a pisivel 2-3 órát, hihetsz, ez tényleg mutatja már 9-10 dpo-tól nekem, de hogy te milyen ütembe termeled a hcg t azt nem tudhatjuk.

Ezek a tesztek a beágyazódás megkezdésétől lévő minimális hcgre is reagálnak.

2022. jan. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Olyan 1,5 max 2 órát vártam.

De inkább hiszek neki 🥺

Elengedem.

2022. jan. 23. 17:22
 6/19 anonim ***** válasza:
Nekem is szurkált a 10. & 11.dpo napokon, késszúrás szerű fájdalom. Tudtam, hogy a baba miatt, mert már előtte 2x tapasztaltam és csakis akkor (az már egy másik kérdés persze, hogy meg marad e stb). Így a 11. dpo napon teszteltem, már erős pozitív lett (Clearblue, ha számít, nem a digitális), de reggeli vizeletből.
2022. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Most úgy döntöttem, hogy 2 napot kibírok. Sose késik. Kedden meg kell jönnie. Ha nem tesztelek.

De felkészítem magam , szerintem el kell engedni egy újabb sikertelenséget.

2022. jan. 23. 17:39
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Helyes. Ez mindenkinél így van sajnos, persze csalódás a negatív teszt, de jobb tisztában lenni a dolgokkal, nem pedig felesleges reményeket építeni. Láttunk már ilyet ezen az oldalon, nem is egyet. De te helyesen gondolkodás szerencsére. Sok sikert kívánok!
2022. jan. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm 🤗
2022. jan. 23. 21:21
 10/19 anonim ***** válasza:
Ebből nem lesz baba,az tuti
2022. jan. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!