Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spirulina Algakapszulát...

Spirulina Algakapszulát valaki ki próbálta már ? kinek hogy vált be ? És mennyi idő alatt vált be ? :)

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én szedem. De mire gondolsz, mire válik be?

Én immunrendszer erősítésére szedem ilyen vírusos időszakban, arra bevált szerintem, mert nem vagyok beteges, de ehhez köze lehet a többi beszedett vitaminnak is. 😁

2022. jan. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
itt olvastam néhány embernél hogy ezaz Algakapszula elvileg hatásos a teherbe esésnél is , tud valaki valamit mondani róla aki próbálta erre a célra már használni? És hogy mi lett az eredmény , akinél sikerült annak mennyi időre ? :)
2022. jan. 29. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:

1999 óta forgalmazzák már európában, először még svájcból szerezte be anyám a testvérén keresztül.

Akkor még nem kapszulázták ki, hanem kilós vödörbe árulták.

Neki "állítólag" ettől jött rendbe a térdizülete.


Most "lézeres karkötőt" hord, állítólag attól nincs szívritmuszavara, és magasvérnyomása se!

2022. jan. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nőgyógyászok szerint a sárgatesthormon tabletta a hatásos a teherbeesésre, vagy a lombikprogram.


De mindezekelőtt nem árt rendberakatni a "kasztnit".


Cisztákat, polipokat megműttetni, összeférhetőségi vizsgálatot csináltatni vércsoportra, előszűrést genetikára stb.

2022. jan. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!