Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom eldönteni h kell e...

Nem tudom eldönteni h kell e aggódnom?

Figyelt kérdés
A barátommal ma lefeküdtünk egymással és sajnos túl gyorsan akarta kihuzni ezért bennem maradt a gumi kb 1 cm mélyen volt , szóval nagyon könnyen ki lehetett venni.Nem ment el bennem mert megszakitasossal is védekezünk gumi mellett, szóval a gumi szinte üres volt mikor kivettem.Irattam esemény utanit de nem tudom vegyem e be vagy egyáltalán kell e paraznomnti mit gondoltok?.17L

2022. jan. 26. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baj szerintem fölösleges esemény utánival leterhelned a szervezeted. Ha jól értem nem került sperma a hüvelybe csak lecsúszott a gumi ahogy kihúzta.
2022. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hol tartasz a ciklusodban, mikor kell megjöjjön?
2022. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Február 12.én kell megjönnie.

38 napos a ciklusom általában , nem nagyon van beállva még

2022. jan. 26. 22:17
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Tessék szépen bevenni az esemény utánit, máskor pedig normálisan védekezni.
2022. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Normálisan védekezünk mindig, de sajnos a barátom picit figyelmetlen volt.Február végén megyek a nőgyógyászomhoz fogamzásgátlót íratni, de köszönöm a válaszokat szerintem beveszem az esemény utanit .
2022. jan. 26. 22:23
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
Szuper döntés, ha aktív szexuális életet élsz, akkor sokkal biztonságosabb hosszútávon a tabi.
2022. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Ugyan már, így nem lehet teherbe esni, én nem venném be. Párszor már jártam így, mint te, nem lettem terhes. Gumi mellett egyébként nem kell kivenni, ez a lényege, hogy azért lehessen élvezni is a szexet.
2022. jan. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

"így nem lehet teherbe esni". Mit szóljanak azok a nők, akik véletlenül így estek teherbe?

Inkább vegye be, a biztonság kedvéért, mert ha megtörténik a baj, akkor egy életre traumatizált marad.

2022. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom ,hogy nem kéne kivennie mielőtt elmegy, csak alapból is parás vagyok meg ő is szóval inkább így vagyunk ezzel ameddig nincs a fogamzásgátló.
2022. jan. 26. 22:35
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Ne vegyél be erre esemény utánit.
2022. jan. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!