Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menses elott 11 nappal 6,7mm...

Menses elott 11 nappal 6,7mm a mehnyalkahartya vastagsaga van esely meg ebben a honapban a babara?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam nogyogyasznal mensi elott 11 nappal utolso mensim jan 9-14-ig volt meg. Jelenleg 6,7mm a mehnyalkahartya. Nem tudom mennyinek kene lennie ha esetleg terhesseg van a dologban

#babaravagyom
2022. jan. 27. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én decemberben szültem, és tegnap voltam 6 hetes kontrollon. 7 mm a méhnyálkahártyám, és holt biztos, hogy nem vagyok terhes. Viszont nincs élő ember a bolygón, aki menstruáció előtt 11 nappal megmondaná neked, hogy terhes vagy, vagy leszel-e.
2022. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legalább 8mm, de inkább 10
2022. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!