Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet egy hétig erős...

Mitől lehet egy hétig erős pozitív az ovulációs teszt?

Figyelt kérdés

Tovább nem néztem ezért csak egy hetet írtam. Emellett ma voltam dokinál, az uh egy 12 mm-es tüszőt, több apró tüszőt és megvastagodott nyálkahártyát mutatott. Eddig ilyen panaszaim nem voltak. És a ciklus 21. napján nézték!!

Amúy normál ciklusaim szoktak lenni, csak az utolsó kettő volt eltérő, az első 24 napos, az utolsó 30 napos.


2010. szept. 9. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A tuszorepedes elott megno az LH szint ezt erzekeli a teszt. Amikor a tuszo megreped es kiszabadul a petesejt akkor az LH szint visszaesik. Ezert szoktak azt mondani, hogy az pozitiv LH teszt utan az elso negativ nap az a legeseljesebb mert akkor szabadul ki a petesejt. Ha a tuszo nem reped meg akkor hosszabb ideig pozitiv az LH teszt mert nem esik vissza 1 vagy 2 nap utan a LH szint. Lehet peteeres de nem mindig tud kiszabadulni a megerett petesejt. Ilyenkor kis cista lesz belolle ami felszivodik. En igy tudom, de hatha majd mas is ir.
2010. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Csak azt nem értem, hogy akkor iért csak 12 mm volt a tüsző?! Az még nem akarhat megrepedni!
2010. szept. 10. 09:11
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hat napig pozitív volt, most várom és késik.. De a terhességi teszt meg negatív volt. Ha bent marad az érett tüsző és ciszta keletkezik nem mindig szívódik fel. A gyakori tüszőrepedés nélküli cilkusokból alakul ki a PCOS azaz a PoliCisztás Ovárium Szindróma. Nekem ez van, ezért bizonytalan a teherbeesésem is. Remélem neked csak egyszeri eset!!!
2010. szept. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!