Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lehetséges, hogy több...

Az lehetséges, hogy több férfi spermáját keverik össze, és azzal termékenyítenek meg mesterségesen egy nőt?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor lehet tudni ki az apa? Vagy ilyen keverék gyerek lesz mindkettőtől?


Ha nem, akkor felejtsük el hogy megkérdeztem xdd



2022. jan. 28. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biológia? 1 darab spermium jut be. 1!! És igen, apaságival simán megmondhatják kié. Sőt akár ránézésre is ha nem az anyjára üt
2022. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Jézusom... Te nem jártál iskolába?

Tegnap is megkérdeztem itt, hol tart a biológia tanítás? Abbamaradt?


1 spermium jut be. Egyetlen 1 darab.

2022. jan. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Keverék gyerek? Igen, szerintem te is ilyen keverék-módon jöhettél létre. :-))))))))))
2022. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Keverék gyerek, beszarok😂😂😂😂😂

Te elég keverék vagy az tuti😂

2022. jan. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, te tényleg ennyire buta vagy? Remélem nem komolyan kérdezted.
2022. jan. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Ezt ugye nem gondoltad komolyan, kérlek mond, hogy nem🤦‍♀️ úgy kèpzeled el a gyereket mint a tarka boci csokit?
2022. jan. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Fizikailag lehetséges, de nem, nem csinálnak ilyet, miért is tennék. ÉS nem, nem lesz keverék a gyerek, úristen, ekkora marhaság hogy jut eszedbe... DNS teszttel meg lehet állapítani az apát, ahogy írták már a többiek is.
2022. jan. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag nem tehetnek ilyet...
2022. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!