Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes a tesztet délután...

Érdemes a tesztet délután csinálni?

Figyelt kérdés

Babát tervezünk, és ma kellett volna megjönnie, viszont reggel olyan kómás voltam hogy azt is elfelejtettem, hogy nem jött meg és reggeli vizeletből lenne jó megcsinálni a tesztet.

Valahol azt olvastam, hogy ha nem jön meg a menzeszed azért, mert terhes vagy a délutáni teszt is kimutathatja, de nem vagyok biztos benne és ezért nem pazarolnék el egy tesztet. :)

Viszont, gondolom más is volt így már mint én, annyira izgatott vagyok, nehéz kivárni a reggelt.


Illetve hozzáfűzném, hogy semmilyen menstruációra utaló tünetem nincs, de terhességre se.


Köszi a válaszokat!



2022. febr. 2. 15:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen az egy éjszakán már semmi nem múlik, a reggeli teszt már biztosat fog mutatni! Én kivárnám a holnapot, drukkolok!

Majd írd meg az eredményt!

Én vasárnapra nem várom, én is izgulok már :D

2022. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Azért kell reggel tesztelni, mert éjszaka nem mész pisilni, így koncentráltabb benne a hcg. Ha nap közben nem jársz óránként, akkor a délutáni vizeletben is lehet annyi, hogy a teszt kimutassa.
2022. febr. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ha ugy van és babàt vàrsz,és visszatartod 2òràt a vizelettedet és nemiszol màr mutatni fogja:)
2022. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

A teszt érzékenységétől is függ.

Nekem a 10-es(predictor) mensi előtt két nappal pozitív lett délutáni pisiből.

Viszont a 25-ös(x-epil) a nemvárt napján délután csak extra halvány volt,ha előtte nem lett volna pozitív tesztem,negatívnak könyvelem el.

2022. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én anno este csináltam, pozi lett. Reggel megismételtem, az is :) hajrá, reggel ellenőrizd majd :)
2022. febr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi csajok, hát úgy határoztam úgyis dolgozom, elfoglalom magam nem foglalkozom ezzel, és majd reggel csinálom meg. Facelle tesztem van amúgy itthon, ha reggelre se jön meg és a teszt is pozitív lesz, az életem egyik legszebb pillanata lesz. :)

Nem merem azért beleélni magam, koppantam már így. Köszi a válaszokat, és írok ha tudom az eredményt. :)

2022. febr. 2. 16:03
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyugottan tesztelhetsz, hagy ki 2 órát 2 pisi között. Én mikor teszteltem délután és másnap reggel is kb ugyan olyan lett a 2 teszt.
2022. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én nemvárt után 5 nappal teszteltem és akkor még negatív lett. A 9. napon meg már pozitív :)

Ezt csak azért mondtam, hogy ha rögtön a nemvárt után tesztelsz és negatív lesz, ne keseredj el.

2022. febr. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miujság kérdező??
2022. febr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hát sajnos negatív lett.

Már a 7-hónapja próbálkozunk, kezd kicsit reménytelen lenni. :(

De azért köszönöm a válaszokat, azok felvidítanak. :)

2022. febr. 3. 10:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!