Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az, akik most kezdték a...

Ki az, akik most kezdték a "babaprojektet"?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

gondoltam, akik hasonló helyzetben vannak, beszélgethetnénk, illetve tapasztalatokat oszthatnánk meg egymással!



2022. febr. 4. 11:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
93%

Mi januárban feküdtünk neki :)

Azóta folyamatos parában vagyok, mert az első átszexelt hét után elkezdtem mindenféle barnás maszatolásokat, pöttyőzéseket.

De kb minden nap tapasztaltam.


Aztán menstruáció előtt egy héttel folyamatos premenstruációs tüneteim voltak, de nem jött meg.


A nem várt után 4 nappal negatívat teszteltem, 8 és 9 nappal már pozitívat. A barnázás végig megvolt.

Másnap elmentem orvoshoz.


Ő azt mondta, hogy teljesen normális ez, írt fel gyógyszert, de most 2 napja 1 nap egyszer élénkpirosat vérzem...ma megyek megint orvoshoz.

Ez tiszta idegbaj nekem.


Pedig terveztük, szeretnénk gyereket, de ez annyira új nekem, hogy mindenre ráparázom. Alap esetben nem majrézom ennyit, de most nem csak rólam van szó.

2022. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
100%
Januárban kezdtünk bele. Akkor peteeérés után 10 nappal megjött. Most 3 tüszőt látott az orovos a 11.napon. Volt peteérés éreztem is. 12.ére nem várom
2022. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 A kérdező kommentje:
Mi januárban "kezdtünk bele", akkor sajnos nem jött össze. Új hónap, új remények, nos, majd meglátjuk :)
2022. febr. 7. 07:52
 4/93 anonim ***** válasza:

Mi is januárban kezdtünk neki.

2 napja barnázok, 4 nap múlva kéne megjönnie.

Nem merek még tesztelni hátha csalódás lesz.

Nagyon örülnénk ha összejönne.

2022. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim válasza:
31%

Mi nem most kezdtük, és hamarosan szülök is, de jó tanácsból és szívből írom, hogy csak türelemmel légy/ legyetek :)


Engemn is csalódás ért csalódás után mikor teltek a hónapok :)


Célszerű figyelni mikor vagy az ovuláció idejében es már előtte való napokban legyetek egyutt


Már annyira megfogod ismermi hogy működik a "természet" hogy a váladékodból már simán olvasni fogsz :)


Jó ha elmentek pároddal előtte kivizsgálásra ő is és te is :)


Nekunk majdnem 1 év alatt jött össze spontán :)


Általában 2 évet kell rá számolni, de az egy évet célszerű megvárni ha addig nem jon ossze akkor lehet menni dokihoz, addig felesleges

2022. febr. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 A kérdező kommentje:
Türelemmel vagyok én, csak keresem a "hasonszőrű" embereket :)
2022. febr. 9. 07:57
 7/93 anonim ***** válasza:
11%

Az oltá.s okozhat vetélést .nem írom ki mert törölik.

Sajnos

2022. febr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 A kérdező kommentje:
Lehetne már egy olyan fórum, ahol nem ez a téma? Kezd elegem lenni, hogy az ember nem tud normálisan beszélgetni semmiről már.
2022. febr. 9. 13:51
 9/93 anonim ***** válasza:
100%
Szia 5ik honapba vagyunk :/ eddig sikertelenul
2022. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
100%
Mi most a 2. hónapban vagyunk. Persze az elsőnél teljesen bemagyaráztam, hogy össze is jött. Nem így lett. Most ovuláció közel vagyok és csinálok ovulációs tesztet, ami szintén csak egy stressz forrás, mert számításaim szerint ma már pozitívnak kellett volna lennie, de nem az. Tehát mindenképpen le kell nyugodni, és kicsit lazábban venni :)
2022. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!