Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet az, hogy túl rövid...

Lehet az, hogy túl rövid ideig volt pozitiv az ovu teszt?

Figyelt kérdés

Tegnap kora délután teszteltem, negatív lett. Majd este is teszteltem egyet, mert már elég erősen tojasszeru váladékom volt, az az előzőnél jóval erősebb volt, de nem lett erősebb a kontrollcsiknal. Ma estefelé teszteltem egyet, és körülbelül olyan negatív volt, mint amit tegnap először teszteltem. Nagyon erős tojasszeru huvelyvaladekom van, a hőm pedig pont tegnapelőtt leesett (36,35rol 36,2re, majd tegnap 36,4et mertem már reggel). Lehetséges, hogy volt ovulációm, csak az pont a két mérés között történt?

Az orvos azt mondta múlt hónapban, hogy volt anovulacios ciklusom, de ne aggodjak miatta, mert mindent rendben lát, hormonertekeim jók, és egy-egy anovulácios ciklus élettani.

Viszont a mostani után félek, hogy valami komoly gond lehet velem. Lehet, hogy sosincs ovulációm (bár az egy évvel ezelőtti nőgyógyásznál még volt, de történhetett valami...).

Nem szeretnék elmenni dragan ilyen ovulácio kovetesre, mert még fiatal vagyok, nincs tervben baba.

De szerintetek van okom aggodalomra? A menstruációm mindig rendszeres (29-31 nap), bár a múltkori pont késett 3 napot, lehet az anovulácios ciklus miatt...



2022. febr. 9. 23:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Csak tudom, hogy mennyien küzdenek meddoseggel, és félek, hogy nem lehet gyerekem :(
2022. febr. 9. 23:07
 2/9 anonim ***** válasza:

Hányadik dpo-n vagy?

Egyébként előfordulhat hogy nem csiped el, de az ovu teszt nem erősödik mielőtt pozitív lesz, hanem egyszercsak az lesz, majd utána látod hogy már negatív.

Szerencsére közel sem annyira mindennapos a meddőség mint ami a gyakorit olvasgatva lejön.

Szival nyugalom ( nekem pl. 18. Nap volt pozitív)

2022. febr. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ovu tesztet minden nap ugyanakkor célszerű végezni, és pont a kora reggel nem ideális hozzá. Szerinte ne össze-vissza ovutesztelj, mert így semmire nem mész.
2022. febr. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem most ez volt a + lh tesztem, másnapra már halványodni kezdett, már jön is meg pont 15.nap ovu után.

[link]

Van amikor 2 napig tök erős a 2.csík van hogy csak ilyen, és volt is terhességem ilyen nem teljesen + teszt után.

2022. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem ez volt a délutáni majd esti:

[link]

2022. febr. 10. 10:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden nap ugyanabban az időben kellene tesztelni. A tegnap reggel teszteltél, ma meg délután ( csak mondtam valamit), simán átugorhatta a pozitív 24 órát.
2022. febr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ugyanabban az időben teszteltem, tegnapelőtt este és tegnap este
2022. febr. 10. 10:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Érzékenyebb teszt kell. Nekem a 25 soha nem lett pozi a 15-ös meg 5 napig mutatta pozinak. 20-as vált be. Sajnos ezt ki kell kísérletezni. Az LH csúcs mindenkinek más mértékű. Ez lehet az oka. Amúgy kb 12 órán át lehet elkapni az lh csúcsot.
2022. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4 vagyok és akár ciklusonként is változhat az lh csúcs, mert mint mutattam most csak ilyen volt 2 hóval ezelőtt meg 2 nap is teljesen + lett.
2022. febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!