Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szüzesség elvesztése után...

Szüzesség elvesztése után normális ha késik a menstruáció?

Figyelt kérdés
Csináltam két tesztet, mindkettő negatív lett, szóval nem hiszem, hogy terhes lennék.
2022. febr. 14. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy rendszeres-e a ciklusod, mikor volt az aktus, és védekeztetek-e rendesen...
2022. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Anno pont azt mondtak mindig hogy ha szexelni fogok akkor lesz nornalis ciklusom. Na nekem az elso verzestol rendszeres volt
2022. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek összezavarja a ciklusát egy ideig.
2022. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhat, ilyenkor a gondolatai is cikáznak az embernek, hogy mi van, ha nem sikerült védekezni rendesen, valamit nem vettetek észre. Ez ilyen lelki dolog. Nekem ki is maradt utána egy ciklus... persze miindketten elbénáztuk és bennem maradt a gumi, tehát némi okkal aggódhattam. De nem lett gond.


Évekkel később mikor már a gyerekvállalás játszott szerepet, na ott is nyúltak a ciklusok. Ez pszichés reakció.


Ne aggódj, ha vigyáztatok és a teszt is negatív akkor nem vagy terhes. Ha tégedegnyugtat 3 naponta csinálhatsz egy tesztet, de együttlétt után 20 nappal máe 100% a teszt, persze csak, ha azóta nem voltatok együtt.

2022. febr. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!