Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet az hogy Closty nélkül...

Lehet az hogy Closty nélkül teherbe estem ? 2napja késik és fura érzést érzek a hasam legaljában... Eddig nem voltak érett tüszőim,de szedem a Dvitamint barátcserje teát,lehet az alkotott valamit odabenn... Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
2022. febr. 15. 15:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha késik, miért nem tesztelsz?

A fura érzés a "hasad legaljában" bármi lehet.

2022. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Komolyan ez most komoly, kb 8 tesztem van itthon, neked nincs egy ha már gyereket akarsz.
2022. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Egyben válaszolnék kettőtöknek.

Azt tudni "kell"hogy kb 5éve próbálkozunk,és az elmúlt 1 évben szinte hetente teszteltem mert annyira szeretnénk babát. 2hónapja szántam rá magam arra hogy orvoshoz menjek,PCOST állapított meg. Nagyon félek ,vettem teákat,Dvitamint,és most jelen pillanatban ott tartok hogy nem merek tesztelni,nem azért mert nincs itthon teszt. Tegnap kellett volna megjönnie,de nem jött meg,így amit felírt CLOSTYT sem szedhetem.

2022. febr. 15. 21:32
 4/13 anonim ***** válasza:

Na most ha 5 éve próbálkoztok és 4 évig semmi siker, akkor miért tesztelgettél az utóbbi egy évben szinte hetente és miért nem inkább orvoshoz mentél még úgy rögtön az első sikertelen év után?!...

Persze, a vitaminok meg teák marha jók, de ettől nem "gyógyulsz ki" a PCOS-ből és nem fogsz tőlük azonnal teherbe esni sem - ezek nem varázsszerek.

Ha pedig késik, akkor ildomos tesztelni, merthogy a méhedbe mi innen nem látunk. Igen, lehet, hogy negatív lesz. Igen, az szar érzés, de a bizonytalanság mivel jobb? Reggel pisilj bele valamibe, aztán irány tesztet venni. És LEGYEN mindig otthon teszted. Csak legyen annyi önuralmad is, hogy csak késésnél tesztelj...

2022. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazad van,de 2nap késést kimutat a teszt ?
2022. febr. 15. 21:59
 6/13 anonim ***** válasza:

Persze.

Jó ég, eddig hogy, mikor teszteltél???

2022. febr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4 nappal mensi előtt kimutatja
2022. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2022. febr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Reggel fogok‼️😊
2022. febr. 16. 11:24
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyebként nagyon sok a kétej bennem ! Mert nem tudom azért marad e ki mert babo van a dologban,vagy csak mert ez is egy olyan hónap amiben teljesen kimarad,ezért nem teszteltem eddig.
2022. febr. 16. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!