Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik èrzik a tüszőrepedèst...

Akik èrzik a tüszőrepedèst is,azoknak volt olyan,hogy dèlelőtt èreztèk,hogy megrepedt ès csak rà 10 òràra vagy este tudtak kb csak együtt lenni ès sikerült a megtermèkenyülès?

Figyelt kérdés
Tegnap volt este pozi az ovu tesztem. Ma 9 òrakkor èreztem,amit minden hònapban tüszőrepedèsnèl(mintha folyadèkkal telt volna meg a petefèkszem,ami uh val mindig bebizonyosult,hogy akkor repedt meg)ès csak este tudunk egyutt lenni 8 körül 😕 Volt màr valaki akinek ìgy sikerült?

2022. febr. 16. 11:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hàt na :D Mindegy nekem mondjuk màr csak egèszseges legyen :)
2022. febr. 17. 12:30
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon érdekes téma;) szintén 2 fiunk van! Ovu napján voltunk egyutt. Uh most nagyon lányra gyurtunk. 1 evig probalkoztunk úgy h ovu előtt 2'3 nappal volt csak szex. 1 év kellett h így osszejöjjön. Jovoheten derül ki a neme!plusz ecetes vízzel irrigaltam ahogy ceizel javasolja
2022. febr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Hàt igen..ovu napjàn voltunk màsfèl ève is mikor kisfiùnk lett volna...Most majd remènykedek,hogy sikerül,ìgy a csont kivètele utàn,amit kivettek a mèhemből...Esküvönk is lesz 2 hònap mùlva,most egy picit megpróbàlom terelni a gondolataimat :)
2022. febr. 19. 11:10
 14/15 A kérdező kommentje:
Mit irrigàltàl ecetes vìzzel? :)
2022. febr. 19. 12:10
 15/15 anonim ***** válasza:
Mert savasit és az a lányoknak kedvez. Mi lesz a baba neme csoport
2022. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!