Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kèrdès! Mensi előtt 5 nappal...

Nikucyka kérdése:

Kèrdès! Mensi előtt 5 nappal a hőm napközben is 37fok felett van, illetve nincs semmifèle vizes folyàsom ami szokott lenni mensi előtt. Szerintetek baba is lehet a dologban?🤔

Figyelt kérdés

2022. febr. 25. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Majd ha késik akkor kiderül!!
2022. febr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok, napközbeni is folyamatosan 37,5 a testhőm hüvelyben illetve a szokásosnál is faradekonyabb vagyok, vasárnapra nem várom. Viszont én pont úgy tudom, h terhességnél bővebb lent a folyás, de ez lehet csak későbbre igaz.
2022. febr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a szokásosnál magasabb hő volt az első jel, már pár nappal a nem várt előtt. Napközben nem mértem, de tényleg melegem volt. De nyilván nem garancia.
2022. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem majdnem minden hónapban magasabb a hőm menses előtti pár nappal..Ez nem jelent semmit,csak hogy dolgozik a progeszteron hormon.Persze nem kizárt,hogy terhes leszel.Pár nap és ha nem jön meg,tesztelj!
2022. febr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!