Lehetek terhes??

Figyelt kérdés
A mai nap lefekudtem a baratommal óvszert hasznaltunk, es amikor elelvezett, elment furdeni de utana újból lefekudtunk egymassal de mostmar gumi nélkül, es az lenne a kerdesem hogy igy lehetett e spermas a farka? Es ugy veletlen lehetek e terhes? Amikor erezte hogy elmegy kivette de nem tudom mit csináljak.
2022. febr. 25. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Ha valamilyen oknál fogva nem mosta meg a farkát és nincs körülmetélve akkor előfordulhat.
2022. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Igen, mivel nem védekeztetek másodszor.
2022. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Véletlenül sose lesz senki terhes, de nálad benne van a pakliban. A húgycső még tele volt a kis fickókkal, amit a következő menet során a gátizmok szépen ki is préseltek - "oda". Ettől még nem 100% (akkor sem az ha "telibe megy" minden), de hazardíroztál szóval benne lehet a pakliban.
2022. febr. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Ráadás a második menet előváladéka is tartalmazhat spermiumokat.
2022. febr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy pisilt is, szoval ilyenkor nem ürül ki a húgycső? Ma kéne megjönnie, de még semmi jele ennek. Ha terhes vagyok honnan tudom eszre venni?
2022. febr. 26. 06:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Az előváladék már dugás közben jön, kérlek ne szaporodj ennyi ésszel...
2022. febr. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel nem leszel terhes,ha ma kell megjönnie.De legközelebb csak gumival engedd be,mert nem lehet tudni,hogy az előváladéka tartalmaz-e spermiumot,vagy épp időben veszi-e ki!Ne hazárdírozz,ha nem akarsz gyereket!
2022. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

“spermás a farka” ne legyél már nő létedre ennyire alpári komolyan.

Amúgy meg hogyne eshetnél teherbe te okoska. Védekezés nélkül csináltátok, hiába nem ment el, előváladék tuti került beléd amiben lehet életképes spermium.

Lehet most szerencséd lesz és megjön de mire jó ez a gumi nélküli szórakozás ha nem akarsz gyereket? Bár szerintem vagy te 18 éves maximum.

2022. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!