Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magan nogyogyasz tud adni...

Magan nogyogyasz tud adni beutalot TB alapu hormonvizsgalatra?

Figyelt kérdés
2022. febr. 27. 20:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. febr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Általános szabály: magán szakorvos nem tud adni beutalót TB-finanszírozott vizsgálatra.

Annyit lehet umbuldálni, hogy ha dolgozik kórházban is (vagy állami rendelőben), akkor ott megírja, és úgy adja oda neked a maszek rendelésen. Ez egyébként eléggé bevett gyakorlat volt régebben.

2022. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%
Attól is függ milyen hormon, a 3. És 21. Napon veendo hormonpanel nem tb tamogatott vizsgálat, szóval mindenképpen fizetős.
2022. febr. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem adhat.

Az viszont nem igaz, hogy nem TB finanszírozott, csak elég erősen helyfüggő, hogy hol az és hol nem. Szegeden dolgoztam, ott simán lehetett kérni. Most vidéki kórházban dolgozom, ott a labor nem csinálja, hanem a Synlabbal van szerződésben, ott ki kell fizetni. Röhej, de ez van.

2022. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30%
Hiába lettem lepontozva, budapesten nekem 2x volt ilyen vizagalatom és mind a kétszer fizetnem kellett érte mert nem tb alapú de mindegy, biztos az pontozott le aki életében nem volt ilyenen😂
2022. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ilyenen, meddőségi klinika beutalóval bizony ingyenes ez a vérvétel is. Budapesten.
2022. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Jó, a meddőségi Klinika útján lehet, én nem jártam ilyen helyen, mert nem ilyen, okból kifolyólag nézték, nyilván meddőségi ok az más
2022. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem meddőségi klinikán. Hidd el nekem, egy rakás helyen lehet ingyen kérni, ez sajnos kórházfüggő, ami baromi nagy pofátlanság egyébként.
2022. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
5.: Nem én pontoztalak le, de hidd el, olyan nőgyógyászként, aki több helyen is dolgozott már, pontosan tudom, hogy az egyik helyen simán kiírhattam TB-re akkor is, mikor még szakorvos se voltam, a másik helyen meg nem írhattam ki még szakorvosként se.
2022. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%
Jesszus #9 ne már! Ne nevettesd ki magad, szerinted ki hiszi el,hogy nőgyógyász létedre itt ütöd el a szabadidőd?! 🤣
2022. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!