Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális hogy nagyon sok...

Normális hogy nagyon sok napon keresztül tapasztalok nyúlós tojásfehérjés nyákot?

Figyelt kérdés

Peteérés miatt elkezdtem figyelni és azt gondoltam sikerült is kitapasztalnom mikor jelenik meg és hány napra rá van peteérés. Eddig is több napig tapasztaltam az átlaghoz képest.


Ám ebben a hónapban már a 10. napja hogy a méhnyaknál az az igazi nyúlós tojásfehérjés nyák van. Egyik nap viszonylag sok, másik nap picit kevesebb de mindig jól nyújtható. Mellette hol több hol kevesebb fehéres hüvelyváladék társul melynek állaga változik mert eleinte kevesebb volt majd egyre több és picit krémesebb. Sajnos ovulációs tesztet nem vettem amit már bánok. Jelenleg fogalmam sincs mikor volt /van /lesz peteérésem.


Normális az ennyi ideig tartó nyúlós nyák? Vagy ennyire termékeny lennék? :D Azt megjegyzem menstruációval nem szokott gondom lenni. Se fájdalom, se barnázás, vérzés is normális...



2022. febr. 28. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb sosincs nyákom, de gyerekeim igen.

Szerintem ez lh tesztel együtt ér valamit.

2022. febr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Akkor közeledik az ovu amikor a fehér krémes helyett csak a nyúlós átlátszó tojásfehérje szerű van.


A tojásfehérjés nyákot az ösztrogén okozza, ha túl sokáig van az se jó, mert azt jelenti túl sokáig túl magas az ösztrogén szinted ami ösztrogén dominanciához, az meg egy csomó nőgyógyászati problémához vezet (mióma, endometriózis).


LH tesztet is nézz mellé, pozitív lh teszt előtti 2 napban kell a tojásfehérjés nyáknak megjelennie.

2022. febr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Másik hogy a tojásfehérje nyákot könnyű összetéveszteni az ondóval. Mindkettő nyúlik, de a tojásfehérjes nyák full átlátszó, inkább lágy, nyúlós zselészerű, az ondó meg fehéres és büdös (mondjuk ki, a g.cinek g.ci szaga van...)
2022. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A miómának és endometriózisnak vannak jelei, tünetei? Mert nekem nem szokott ezen kívül lenni semmi furcsa vagy szokatlan és nőgyógyászati ultrahangon is mindent rendben szoktak találni.
2022. febr. 28. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!