Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet sűrű vizelési inger a...

Lehet sűrű vizelési inger a terhesség korai jele?

Figyelt kérdés

Ma kell megjönnie a havimnak, de még nem jött meg. Tudom, hogy annyira korai lenne, hogy ilyenkor semmilyen előjelre nem lehet számítani, de pár napja nagyon gyakran kell pisilnem és akkor is nagyon kell, ha amúgy kevés jön ki. Voltam már felfázva, tudom milyen az és most nem ez a helyzet. Előfordulhat terhesség korai jeleként, hogy sűrűbben kell pisilni mennem?

(még egy apró részlet, hogy nagyon pontos a menstruációm már kb két éve és előtte egykét nappal mindig fáj a mellem, a derekam és ingerült vagyok, de most ezek is elmaradtak) lehet túlgondolom.


2022. márc. 2. 14:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a harmadik trimeszterben tapasztaltam sűrű pisilést mindkét terhességnél. Amikor már nyomta a baba a hólyagomat
2022. márc. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ
2022. márc. 2. 14:57
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Igen lehet. Nekem a pozitív teszt napjától sűrű vizelési ingerem volt, most a 2.trimeszterben már jobb. Ilyenkor megvaltozik a hormonszint és a vesék gyorsabban dolgoznak, hogy minél több káros anyagtol megszabaditsanak minél gyorsabban, emiatt van ez.
2022. márc. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez is logikusnak tűnik.
2022. márc. 2. 15:04
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon sokat kellett pisilnem az elején. Persze nem volt fogható a végéhez amikor a lakás 50 méteres körzetét nem mertem elhagyni, ha nem volt wc :D


De ne tüneteket nézz, hanem vegyél egy tesztet! Ha van ami biztosan kimutatja, kár találgatni.

2022. márc. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Igen lehet.

Csak az első terhességemnél volt,hogy korai terhesen 5 percenként jártam pisilni.

Hormonok játéka.

2022. márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
Vigyázzatok a pisis perverz privátban írogat annak, aki itt válaszolt, ne dőljetek be neki.
2022. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
T e sz t?
2022. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
3as vagyok, nem tudom ki pontozott le, de tudományosan megalapozott a válaszom, szóval nem értem, miért nem hasznos.
2022. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azért nem csináltam még tesztet, mert azt akkor szeretném ha már késik a havim.

3-mas ne törődj a pontozgatással, nekem hasznos volt a válaszod :)

2022. márc. 2. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!